Godox AK-R25 адаптер

Код товару: С000011899
Фото: Godox AK-R25 адаптер

У наявності

Ціна: 400 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

   

 

Адаптер Godox AK-R25 дозволяє встановлювати проекційну насадку Godox AK-R21 на компактні акумуляторні спалахи та накамерні спалахи Godox із прямокутною імпульсною головкою.
 
Він сумісний з такими пристроями як Godox Wistro AD200/AD200Pro, спалахи накамерні з прямокутною головкою Godox Ving V860II / V860III і Godox ThinkLite TT685 / TT685II.
 
Проекційна насадка, встановлена на спалах, може обертатися всередині адаптера на 360 °, щоб кут повороту проекції можна було змінювати так, як цього вимагає авторський задум. На адаптер кріплення нанесена градусна розмітка, що спрощує налаштування проекції.
 
У нижній частині корпусу адаптера розташована заставна гайка з різьбленням 1/4'', що дозволяє закріпити спалах з адаптером і насадкою на освітлювальній стійці, штативі або іншому тримачі з відповідним різьбленням.
 
 

Godox AK-R25 адаптер - на надійному сайті abcphoto.com.ua. Якщо потрібно придбати Насадки на студійне світло та інші елементи фототехніки Не виходячи з дому, зайдіть до нас в онлайн-супермаркет abcphoto.com.ua. Розгляньте пропозиції та виберіть Насадка за собівартістю. Щоб правильно вибрати Насадка, за допомогою наших фільтрів. Введіть: Godox і перед вами будуть Насадки на студійне світло Godox. У нас найпростіша і найзручніша система підбору фотоакссесуарів. За якість деталей можна не хвилюватися. Вироби, які можна купити у нас, виробляють відомі фірми, наприклад Mircopro. Виникли при підборі Godox AK-R25 адаптер Запитайте нашого кваліфікованого персоналу. Надсилання проводиться в Дніпрі в швидкі терміни.

Обʼємна Вага Упаковки - 0.12 кг

Габарити упаковки - 12 × 5 × 4 см

Виробник - Godox

Тип - Спот / Тубус

Країна-виробник товара - Китай

Вага упаковки - 0.12 кг