Panasonic 12mm f/1.4 ASPH Leica Summilux Black (H-X012E)

Код товара: С000005833
Фото: Panasonic 12mm f/1.4 ASPH Leica Summilux Black (H-X012E)

Нет в наличии

34 999 грн

Гарантия

36 месяцев от производителя


Доставка
  • Доставка по всей Украине
  • Оплата товара при получении
  • Возможен самовывоз

Условия доставки и оплаты

Об’єктив H-X012E лінійки LUMIX G  

Широкий кут огляду. Продумані деталі.

Цей 12-міліметровий об’єктив LEICA DG з діафрагмою F1.4 (еквівалент фотокамери з 35-міліметровою плівкою: 24 мм) було створено для задоволення професійних потреб у зйомці пейзажів. Він дає змогу знімати динамічні сцени з глибокою перспективою та високою роздільною здатністю. Цей об’єктив надзвичайно чітко передає кожен промінь світла, що робить його ідеальним вибором для зйомки окремих зірок і джерел світла невеликого розміру. Крім того, його конструкція із захистом від бризок і пилу, а також інтуїтивно зрозуміле кільце керування діафрагмою допомагають упоратися з будь-яким сюжетом зйомки. Кріплення, корпус і бленда в цьому об’єктиві виготовлені з металу, і завдяки цій вдалій і продуманій конструкцій ви завжди отримуватимете задоволення від процесу зйомки.

Об’єктив LEICA DG — бездоганна оптика

Виберіть об’єктив LEICA DG і отримайте унікальний виріб із точки зору оптичної якості та робочих характеристик. Разом це природним чином дає змогу дотримуватися суворих стандартів якості, заданих компанією Leica Camera AG.
Завдяки продуманій конструкції цих об’єктивів ви отримуватимете фотографії, які будуть чіткими від центру до країв. Одночасно конструкція дозволяє уникати будь-яких викривлень, щоб забезпечує точну та детальну передачу вихідного зображення. Це означає, що ви отримуєте ідеальний інструмент для фотографування на професійному рівні, який вміщується в долоні.

Захист від бризок і пилу — більше можливостей для творчості

Стихії вже не стануть вам на перешкоді: можна знімати майже в будь-яких погодних умовах або місцях. Цей об’єктив має конструкцію із захистом від бризок і пилу *, яка достатньо міцна, щоб витримати активне використання навіть у несприятливих умовах. Вона захищає систему лінз усередині від піску, дощу тощо, що робить цей об’єктив ідеальним вибором для зйомки в жорстких умовах. Тепер ніщо не зможе стати вам на перешкоді під час зйомки бажаних творчих сюжетів або пейзажів.

* Об’єктив підтримує цю функцію, якщо використовується разом із камерами LUMIX із захистом від бризок і пилу.

Підтримка відео — запис відео ідеальної якості

Завдяки підтримці відео будь-хто отримує все, що потрібно для запису за допомогою камери LUMIX. Цей об’єктив не лише може плавно змінювати діафрагму, але також виключає різні зміни в експозиції. Крім того, він має безшумну конструкцію, що покращує якість записуваного звуку під час зйомки сюжету. Крім того, унікальні характеристики автофокусування в цьому об’єктиві дозволяють записувати відео 4K відмінної якості, коли потрібне точне фокусування.

15 елементів у 12 групах:

– 2 асферичні лінзи
– 2 лінзи (ультранизька дисперсія)
– 1 лінза (наднизька дисперсія)

Асферичні лінзи (ASPH) дають змогу зменшити розмір і вагу, а також ефективно усувають сферичні аберації та дисторсію.

Лінзи з наднизькою дисперсією (ED) і ультранизькою дисперсією (UED) виправляють хроматичні аберації, що дає змогу отримувати різкі та висококонтрастні зображення з чіткими кольорами по всій площині кадру.

Графік частотно-контрастної характеристики (MTF)

Для об’єктивів, які можуть компенсувати викривлення, горизонтальна вісь графіка MTF показує відстань від центру скоригованого зображення.

 
Тип объектива широкоугольный
Система
Olympus
Panasonic
Характеристики  
Фокусное расстояние
12 мм
Светосила
f/1.4
Минимальная диафрагма
16
Минимальная дистанция фокусировки
0.2 м
Максимальное увеличение
0.1
Конструкция  
Байонет (крепление)
Micro 4/3
Размер матрицы
4/3
Привод автофокусировки
мотор
Конструкция (элементов/групп)
15 элементов в 12 группах
Кол-во лепестков диафрагмы
9
Диаметр фильтра
62 мм
Габариты (диаметр/длина)
70x70 мм
Вес
335 г