Canon EF 50mm f/1.8 STM

Код товару: С000004871
Фото: Canon EF 50mm f/1.8 STM

У наявності

Ціна: 5 760 4 888 грн

Гарантія

12 місяців від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 
 
 
 
Canon EF 50мм f/1.8 STM - це чудовий вибір для початківців фотографів, які хочуть придбати доступний та якісний об'єктив для портретної зйомки. Цей об'єктив з фіксованою фокусною відстанню має яскраву максимальну діафрагму f/1.8, що дозволяє знімати в умовах низької освітленості та створювати ефект боке. Він також має швидкий та тихий автофокус STM (Stepping Motor), який підходить для відеозйомки.
 
50 мм фокусна відстань є універсальним вибором для портретної зйомки, оскільки вона дозволяє знімати об'єкт середнього розміру з достатнім простором, що допомагає створити природну перспективу. Цей об'єктив також може використовуватися для інших видів зйомки, таких як вулична фотографія та зйомка їжі.
 
Єдиним недоліком цього об'єктива є відсутність стабілізації зображення, що може ускладнити зйомку при використанні повільних витримок в умовах недостатнього освітлення. Однак, якщо ви використовуєте штатив або стабілізуючий пристрій, це не повинно бути проблемою. В цілому, Canon EF 50мм f/1.8 STM є чудовим вибором для початківців фотографів, які шукають доступний та високоякісний об'єктив для портретної зйомки.
 
 
 
 
 

Canon EF 50mm f/1.8 STM - на кращому сайті abcphoto. Якщо потрібно замовити Об'єктиви А також інші фототовари не покидаючи будинок, відвідайте наш електронний маркет АВС Фото. З асортименту виберіть Об'єктив за доступною ціною. Щоб правильно підібрати Об'єктив, за допомогою нашої системи навігації. Введіть: Canon і Ви побачите, які доступні для замовлення Об'єктиви Canon. У нас найпростіша і найзручніша система підбору фотоакссесуарів. Як товари ніяких сумнівів бути не може. Всі фототовари з каталогу виробляють відомі компанії, наприклад Sigma. Виникли при виборі Canon EF 50mm f/1.8 STM Запитайте наших менеджерів. Замовлений товар можна отримати Україні своєчасно.

Тип об'єктиву Портретний FIX
Модель EF 50 мм f/1.8 STM
Діаметр фільтра, мм 49
Розмір матриці Повний кадр
Фокусна відстань 50
Кути огляду 40º, 27º, 46º
Габаріті 69x39 мм
Конструкція 6 елементів у 5 групах
Мінімальна дистанція фокусування 0.35 м
Мінімальна діафрагма f22
Максимальна діафрагма f/1,8
Кількість лепестків діафрагми 7
вага 159 г