Canon EF-S 17-55 f/2.8 IS USM

Код товару: 07283
Фото: Canon EF-S 17-55 f/2.8 IS USM

У наявності

Ціна: 28 442 26 411 грн

Гарантія

24 місяця від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

  
 
Завдяки постійній максимальній діафрагмі f/2.8 на всьому діапазоні зумування та стабілізатору зображення, еквівалентним 3 ступеням витримки, об'єктив EF-S 17-55mm f/2.8 IS USM забезпечує виняткову продуктивність та гнучкість кадрування при зйомці в умовах слабкого освітлення.

Переваги
 
- Ширококутний зум-об'єктив для камер з кріпленням EF-S
 
- Діафрагма f/2.8 у всьому діапазоні зумування
 
- Стабілізатор зображення з ефектом, еквівалентним 3 ступеням витримки
 
- Швидкий, беззвучний автофокус
 
- Покриття Super Spectra
 
- Круглий отвір діафрагми для приємного розмиття фону
 
- Передача інформації про відстань до системи E-TTL II
 
- Бленда об'єктива, що додатково купується.
 
Високопродуктивний ширококутний зум-об'єктив
 
Завдяки ефективному діапазону фокусних відстаней приблизно 27-88 мм (35-мм еквівалент) EF-S 17-55mm f/2.8 IS USM є потужним об'єктивом, що забезпечує неймовірну якість зображення. Ширококутний зум-об'єктив дозволяє охопити ширший ракурс сцени та забезпечує нове сприйняття простору та перспективи у ваших знімках.

Фіксована діафрагма

Велика діафрагма f/2.8 забезпечує відмінні результати за умов слабкого освітлення. Діафрагма залишається постійною у всьому діапазоні фокусних відстаней, забезпечуючи зумування з відстані приблизно 27-88 мм (35 мм еквівалент) без збільшення витримки.

Красиві розмиття фону

Кругла діафрагма створює приємне розмиття фону під час зйомки з широко розкритою діафрагмою та ідеально підходить для створення глибини та виділення об'єкта на загальному тлі.

Стабілізатор зображення

Об'єктив EF-S 17-55mm f/2.8 IS USM оснащений системою стабілізації зображення Canon (IS), еквівалентної 3 ступеням витримки. збільшення у змащуванні зображення. Функція IS спрощує зйомку в умовах слабкого освітлення, зйомку динамічних сюжетів і використання в транспортних засобах, що рухаються.
 
Швидкий, беззвучний автофокус

Ультразвуковий мотор кільцевого типу (USM) використовує ультразвукові коливання для чутливого, надзвичайно швидкого та практично безшумного автофокусування. У будь-який момент фотограф може виконати ручне фокусування, не виходячи з режиму AF.
 
Покриття Super Spectra

Оптимізовані покриття Super Spectra та форма елементів об'єктива зменшують відблиски та паразитне засвітлення, що виникають на цифрових камерах внаслідок відбиття світла від датчика зображення. Покриття також забезпечують природний баланс кольору і збільшують контрастність для отримання яскравих зображень високої чіткості.
 
Передача інформації про відстань до системи E-TTL II

Інформація про відстань передається з об'єктива в систему експозаміру камери E-TTL II для забезпечення оптимального виміру експозиції в будь-яких умовах.
 
 
 

Canon EF-S 17-55 f/2.8 IS USM - на сайті магазину АВС Фото. Якщо потрібно вибрати Об'єктиви фотоаксесуари не виходячи з квартири, відвідайте наш віртуальний магазин АВС Фото. Розгляньте каталог і підберіть Об'єктив зі знижками? Щоб легко підібрати Об'єктив, Скористайтеся нашою навігацією. Введіть: Canon і перед вами будуть Об'єктиви Canon. У нас ви швидко підберете потрібні фототовари. Не варто сумніватися як товари. Вся фототехніка з нашого каталогу випускають відомі фірми, наприклад Tamron. Якщо з'явилися при виборі Canon EF-S 17-55 f/2.8 IS USM Питання можна поставити нашому фахівцю. Посилку отримаєте Олександрії в необхідні терміни.

Тип об'єктиву
Ширококутний Zoom
Модель
EF-S 17-55 мм f/2.8 IS USM
Діаметр фільтра, мм
77
Розмір матриці
APS-C
Кути огляду
48º - 15º 40',
68º 40' - 23º 20',
78º 30' - 27º 50'
Габарити
83,5 x 110,6 мм
Конструкція
19 елементів у 12 групах
Мінімальна дистанція фокусування, м
0.35 м
Мінімальна діафрагма
f/22 
Максимальна діафрагма
f/2.8
Кількість пелюсток діафрагми
7
Вага
645 г