Rime Lite Софтбокс стріп 60х120 см

Код товару: С000007820
Фото: Rime Lite Софтбокс стріп 60х120 см

У наявності

Ціна: 5 720 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Софтбокси стрип

Софтбокси стрип компанії Rime Lite ідеально підходять для портретної, предметної та рекламної зйомки.

Софтбокси виготовлені з термостійкого матеріалу і мають два вентиляційні отвори для відведення гарячого повітря, завдяки чому можливе використання потужного пілотного світла.

У виробництві софтбоксів Rime Lite не використовуються флуоресцентні матеріали та барвники, тому немає спотворення колірної температури джерела світла. Водовідштовхувальний матеріал, з якого виготовлені софтбокси Rime Lite, не дозволяє волозі вбиратися в дифузор софтбоксу, завдяки чому вдається уникнути спотворень під час зйомки на відкритому повітрі в дощову погоду.

Дифузори софтбоксів Rime Lite дозволяють отримати рівномірне і добре розсіяне світло, надаючи зображенню чудову текстуру та об'єм. Софтбокси стрип чудово підходять для відеозйомки.

Передній екран стрип софтбоксів злегка втоплений, утворюючи чорну облямівку, що дозволяє отримати чіткі межі світлового переходу на об'єкті зйомки та запобігає потраплянню світла в об'єктив. Зручне кріплення на липучках та дюралюмінієві дуги гарантують швидке складання та встановлення софтбоксів.

Використовуючи фірмовий адаптер Rime Lite, у фотографа з'являється можливість повернути софтбокс як горизонтальне, так і вертикальне положення.

Компанія Rime Lite випускає адаптерні кільця для використання софтбоксів зі спалахами інших виробників.

У комплект поставки входять: софтбокс, алюмінієвий адаптер, внутрішній і зовнішній дифузор, спиці, фірмовий чохол.

 

Rime Lite Софтбокс стріп 60х120 см - в надійному інтернет-магазині abcphoto.com.ua. Якщо терміново потрібно підібрати Софтбокси А також інші елементи фототехніки не піднімайтеся з дивана, відвідайте наш електронний магазин abcphoto. Виберіть із асортименту Софтбокс на кращих умовах. Щоб вам простіше було підібрати Софтбокс, за допомогою навігації. Введіть: Rime Lite і перед вами з'явиться все Софтбокси Rime Lite. У нас підібрати фототехніку найпростіше. За якість товарів можна не хвилюватися. Всі фототовари, представлені у нас, створені перевіреними компаніями, наприклад Hyundae. Виникли при підборі Rime Lite Софтбокс стріп 60х120 см Запитайте нашого кваліфікованого персоналу. Посилку отримаєте Києві якомога швидше.

Модель SBTR 2448
Розмір (см) 60x120
Глибина (см) 39
Матеріал двошаровий рифлений поліестер TAFETA 
Дифузор  термостійкий поліестер не флоурисцентний
Сумісність Rime Lite/Bowens
Термостійкість  400°C
Тепловідведення так
Кількість спиць  4
Вага (гр) 1160
Комплектація софтбокс, дифузор внутрішній та зовнішній, алюмінієвий адаптер, чохол
Гарантія (міс) 12