Rime Lite Софтбокс стріп 50х100 см

Код товару: С000010703
Фото: Rime Lite Софтбокс стріп 50х100 см

У наявності

Ціна: 5 320 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 
Rime Lite 50х100 см – це модифікатор світла, який встановлюється на студійний освітлювач, закрита конструкція софтбоксу дозволяє уникнути небажаних відблисків та втрат світлового потоку.
При використанні дифузорів ви отримуєте рівномірне та розсіяне світло, що дає зображенню прекрасну текстуру та «об'єм». Передній екран софтбоксу втоплений, утворюючи чорну облямівку, що дозволяє отримати чіткі межі світлового переходу на об'єкті зйомки. Зручне кріплення на липучках та дюралюмінієві дуги гарантують швидке складання та встановлення софтбоксу.
Софтбокси Rime Lite у комплекті мають байонет типу Bowens, але якщо ваше джерело світла має іншу систему кріплення для аксесуарів з контролю світла, вам варто лише купити потрібний адаптер. Наявність чохла забезпечує комфортне зберігання, а так само зручність при транспортуванні якщо ваша зйомка за межами стін студії.

Rime Lite Софтбокс стріп 50х100 см - у перевіреному інтернет-магазині abcphoto. Якщо терміново потрібно замовити Софтбокси А також інші фототовари не встаючи з крісла, зайдіть до нас у онлайн-каталог abcphoto.com.ua. Розгляньте асортимент та виберіть Софтбокс зі знижками? Щоб швидко підібрати Софтбокс, за допомогою фільтрів. Введіть: Rime Lite і перед вами з'явиться все Софтбокси Rime Lite. У нас ви швидко знайдете потрібні фотоаксессуари. Можна не думати про якість товарів. Всі фотототовари, які є у нас, створені найкращими світовими виробниками, наприклад Aputure. Якщо виникли під час вибору Rime Lite Софтбокс стріп 50х100 см Запитайте наших професійних менеджерів. Замовлення отримаєте Запоріжжі в необхідні терміни.

Вид: жароміцний;
Тип: прямокутний;
Внутрішнє покриття: срібло;
Розсіювач: білий;
Байонет: Bowens;
Розмір: 50х100см.