Rime Lite Софтбокс стріп 50х100 см

Код товару: С000010703
Фото: Rime Lite Софтбокс стріп 50х100 см

У наявності

Ціна: 5 027 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 
Rime Lite 50х100 см – це модифікатор світла, який встановлюється на студійний освітлювач, закрита конструкція софтбоксу дозволяє уникнути небажаних відблисків та втрат світлового потоку.
При використанні дифузорів ви отримуєте рівномірне та розсіяне світло, що дає зображенню прекрасну текстуру та «об'єм». Передній екран софтбоксу втоплений, утворюючи чорну облямівку, що дозволяє отримати чіткі межі світлового переходу на об'єкті зйомки. Зручне кріплення на липучках та дюралюмінієві дуги гарантують швидке складання та встановлення софтбоксу.
Софтбокси Rime Lite у комплекті мають байонет типу Bowens, але якщо ваше джерело світла має іншу систему кріплення для аксесуарів з контролю світла, вам варто лише купити потрібний адаптер. Наявність чохла забезпечує комфортне зберігання, а так само зручність при транспортуванні якщо ваша зйомка за межами стін студії.

Rime Lite Софтбокс стріп 50х100 см - в електронному маркеті abcphoto.com.ua. Якщо потрібно підібрати Софтбокси та інші елементи фототехніки не покидаючи будинок, відвідайте наш електронний магазин АВС Фото. Виберіть із запропонованих варіантів Софтбокс за собівартістю. Щоб легше було підібрати Софтбокс, за допомогою навігації. Введіть: Rime Lite і Ви побачите, які доступні для замовлення Софтбокси Rime Lite. У нас ви легко знайдете необхідні фототовари. Як товари можна бути впевненими. Всі товари, представлені в нашому магазині, створені лідируючими компаніями, наприклад Mircopro. З'явилися під час замовлення Rime Lite Софтбокс стріп 50х100 см Запитайте безкоштовно нашим фахівцям. Товари можна забрати в Бердянське своєчасно.

Вид: жароміцний;
Тип: прямокутний;
Внутрішнє покриття: срібло;
Розсіювач: білий;
Байонет: Bowens;
Розмір: 50х100см.