Mircopro EB-068

Код товару: С000009326
Фото: Mircopro EB-068

У наявності

Ціна: 2 390 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Быстрораскладной софтбокс для накамерных вспышек Mircopro Easy Box EB-068 диаметром 50см. Объединяет в себе простоту сборки и получение качественного освещения со вспышкой.

Софтбокс Mircopro має форму восьмикутника, в комплект також входить держатель для спалаху з можливістю регулювання по висоті і глибині установки пристрою. Держатель оснащений механізмом повороту по вертикалі і можливістю установки на студійну стійку. У комплект входять два дифузора для розсіювання і см'якшення світла, внутрішній і зовнішній. Дифузори можна використовувати, як одночасно так і по окремості, регулюючи жорсткість одержуваного освітлення. Без встановлених дифузорів софтбокс можна застосовувати у вигляді великого рефлектора. Внутрішня поверхня софтбокса має покриття сріблястого кольору з рифленою текстурою для максимальної світловіддачі, що особливо актуально для вспишек невеликої потужності. Вся конструкція в зборі має вагу більше одного кілограма, забезпечуючи тим самим легкість при тривалій роботі.

Цей тип софтбоксів широко використовується у весільній, репортажній, виїзній фотографіях, зйомках подій або в домашніх фотографіях. Використовуючи софтбокс, можна отримати набагато більш виразне і якісне освітлення при зйомці з використанням зовнішньої спалаху! У комплект входить зручна сумка для зберігання і переноски софтбокса.

 

Mircopro EB-068 - на надійному сайті АВС Фото. Якщо терміново потрібно купити Софтбокси А також інші фототовари не покидаючи житла, відвідайте наш електронний маркет АВС Фото. Розгляньте каталог і підберіть Софтбокс за економною ціною? Щоб легко підібрати Софтбокс, скористайтеся системою фільтрів. Введіть: Mircopro і Вам будуть показані всі Софтбокси Mircopro. У нас вибір фототехніки не триватиме багато часу. Як і надійність товарів не варто сумніватися. Вся фототехніка з нашого каталогу створені відомими виробниками, наприклад Godox. Якщо виникли при купівлі Mircopro EB-068 Запитайте нашого менеджера. Фототехніку отримаєте Сумах в швидкі терміни.