Godox SB-GUE80 софтбокс парасольковий з сотами 80cm

Код товару: С000011600
Фото: Godox SB-GUE80 софтбокс парасольковий з сотами 80cm

У наявності

Ціна: 2 992 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Складаний октобокс з сотами Godox SB-GUE80 під байонет Bowens (Octa 80 см)
    Godox Umbrella Softbox, з вбудованим кріпленням Bowens, забезпечує високу швидкість і зручність складання / розкладання, завдяки чому вони ідеально підходять для виїзних зйомок зі студійними спалахами. Тон шкіри при зйомці портретів в світлі цих софтбоксів виглядає більш природним, а дефекти шкіри стають менш помітними.
 
    Софтбокси мають сріблясту внутрішню поверхню, оснащені двома тканинними дифузорами - внутрішнім і зовнішнім. У комплект входить стільникова решітка, яка дозволяє скоротити кут розсіювання світла і зробити світловий потік більш спрямованим і контрольованим. У стандартну поставку, також, входить кріплення для байонета Bowens і щільний чохол для зберігання складеного софіта.
 
Комплект:
- Софтбокс
- Парасольковий каркас з вбудованим кріпленням Bowens
- Тканинні дифузори - внутрішній і зовнішній
- Стільникова решітка
- Міцний чохол для зберігання і транспортування
 
 
 
 

Godox SB-GUE80 софтбокс парасольковий з сотами 80cm - в інет-магазині АВС Фото. Якщо терміново потрібно купити Софтбокси або інші фототовари не покидаючи квартири, відвідайте наш електронний каталог abcphoto. З асортименту виберіть Софтбокс на вигідних умовах. Щоб правильно підібрати Софтбокс, за допомогою навігації. Введіть: Godox і перед вами будуть Софтбокси Godox. У нас ви швидко оберете необхідні фототовари. В якості товарів сумнівів бути не може Всі фотоаксессуари, які є у нас, створені відомими фірмами, наприклад Arsenal. Виникли при виборі Godox SB-GUE80 софтбокс парасольковий з сотами 80cm Запитайте наших кваліфікованих фахівців. Фототовари можна отримати в Житомирі своєчасно.