Tokina AT-X PRO FX 16-28mm f/2.8 (Canon) (ATXAF168FXC)

Код товару: С000002043
Фото: Tokina AT-X PRO FX 16-28mm f/2.8 (Canon) (ATXAF168FXC)

Нема в наявності

Ціна: 18 500 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Повноформатний об'єктив для цифрових дзеркальних камер.

   Оптична конструкція витримує апертуру F2.8 по всьому діапазоні фокусної відстані. У конструкції присутні асферичні елементи та лінзи з низькодисперсного скла.
   Завдяки використанню асферичних лінз у передній та задній групі та 3-х елементів із низькодисперсного скла досягаються високі результати роздільної здатності по краях зображення, запобігається падінню світла, коригуються дісторсії при широкому куті.

* Об'єктив для повноформатних дзеркальних камер.
* Оптична конструкція витримує апертуру F2.8 на всьому діапазоні фокусної відстані. Використання асферичних елементів та лінз із низькодисперсного скла. Завдяки використанню асферичних лінз у передній та задній групі та 3-х елементів із низькодисперсного скла досягаються високі результати роздільної здатності по краях зображення, запобігається падінню світла, коригуються дісторсії при широкому куті.
* Новий вбудований тихий моторний привід фокусу Silent Drive-Module. Скомпонований в один модуль двигун і низькоступінчастий редуктор відрізняється низькими шумовими характеристиками.
* Високоточний фокусний магнітний сенсор.
* Міцний та статичний зовнішній дизайн.

Tokina AT-X PRO FX 16-28mm f/2.8 (Canon) (ATXAF168FXC) - у великому інтернет-магазині abcphoto. Якщо терміново потрібно підібрати Об'єктиви або інші аксесуари не покидаючи вдома, відвідайте наш онлайн магазин АВС Фото. З асортименту виберіть Об'єктив за економною ціною? Щоб не витрачати час на підбір Об'єктив, за допомогою фільтрів. Введіть: Tokina і перед вами з'явиться Об'єктиви Tokina. У нас проста система підбору фотоакссесуарів. За якість деталей можна не хвилюватися. Вся фототехніка, яку можна купити у нас, створені світовими виробниками, наприклад Tokina. З'явилися при покупці Tokina AT-X PRO FX 16-28mm f/2.8 (Canon) (ATXAF168FXC) Запитайте нашого кваліфікованого персоналу. Фототовари можна отримати в Ужгород своєчасно.

Основні характеристики
Тип об'єктиву ширококутний Zoom
Фокусна відстань 16 – 28 мм
Діафрагма F2.80
Мінімальна діафрагма F22
Кріплення Canon EF
Автоматичне фокусування є
Конструкція
Число елементів / груп елементів 15 / 13
Число низькодисперсних елементів 3
Число пелюсток діафрагми 9
Розміри (D x L) 90 x 133.3 мм
Вага 950 г
Параметри зйомки
Кут огляду 76.87 - 107.11 град.хв
Мінімальна відстань фокусування 0.28 м
додаткова інформація
Ультразвуковий двигун є
Внутрішнє фокусування є