Наново розрахована оптична схема легендарного Дістагона 1961 року з урахуванням сучасних, підвищених оптичних стандартів якості демонструє як мінімум подвійний запас дозволу сучасних DSLR. Максимально відкрита діафрагма F/2 дозволяє вести зйомку у найскладніших умовах освітлення. Завдяки унікальному просвітленню лінз ZEISS T* чудово тримає контрове світло та малює об'єкти з надрізкими контурами та яскравими насиченими кольорами. У конструкції об'єктива використовується плаваючий оптичний елемент, необхідний для отримання максимальної якості на всьому діапазоні фокусування.
Незважаючи на дуже високу світлосилу f/2 у даному класі об'єктивів, цей Дістагон не займе багато місця у кофрі пейзажного фотографа. Також це чудовий оптичний інструмент для любителів жанрової фотографії, незвичайні ракурси в парі з максимально відкритою діафрагмою дозволяють ефективно виділити головний об'єкт зйомки.
Новий ширококутний Carl Zeiss Distagon T* 2/25 розроблений для камер з повноформатними датчиками високої роздільної здатності так само успішно може застосовуватися і на дзеркальних камерах APS-C формату, при цьому, враховуючи кроп-фактор 1,5 об'єктив, покриває фокусну відстань 38 мм. Його можна рекомендувати як універсальний об'єктив для різних жанрів фотографії – пейзаж, люди та оточення, жанровий портрет, рекламна зйомка тощо.
Carl Zeiss Distagon T* 2/25 ZF.2 (Nikon) (1871-767) - в інет-магазині АВС Фото. Якщо терміново потрібно замовити Об'єктиви або інші фотоаксесуари не покидаючи квартири, зайдіть до нас в електронний каталог abcphoto.com.ua. Вам потрібно розглянути варіанти та підібрати Об'єктив за економною ціною? Щоб правильно підібрати Об'єктив, скористайтеся зручною системою фільтрів. Введіть: Carl Zeiss і Ви побачите, які доступні для замовлення Об'єктиви Carl Zeiss. Як бачите, процедура підбору максимально спрощена. За якість товарів можна не переживати. Товари, які можна замовити у нас, виробляють відомі фірми, наприклад Fujifilm. Виникли при виборі Carl Zeiss Distagon T* 2/25 ZF.2 (Nikon) (1871-767) Питання можна поставити нашому фахівцю. Відправляємо продукцію в Дніпрі у мінімальні терміни.
Технічні характеристики
Фокусна відстань | 25 мм |
Максимальна діафрагма | f/2 |
Мінімальна діафрагма | f/22 |
Крок зміни діафрагми | 1/2 ступені |
Фокусування | точна ручна за допомогою фокусувального кільця |
Діапазон фокусування | 0.25 м - нескінченність |
Конструкція об'єктива (кількість елементів/груп) | 11/10 |
Число пелюсток діафрагми | 9 |
Оптична схема | Дистагон (Distagon) |
Кут огляду (діагональ/горизонталь/вертикаль) | 81°/71°/51° |
Покриття при мінімальній дистанції фокусування | 21,9 x 14,4 см |
Максимальне збільшення | - |
Діаметр та крок різьблення для фільтра | M 67 x 0,75 |
Максимальний діаметр/довжина об'єктива | ø 71 мм / 95 мм |
Вага | 570 гр |
Байонет | F Mount Nikon |
Сумісність | Фотокамери з байонетом Nikon F (Nikon, Fuji тощо). Всі об'єктиви Carl Zeiss ZF.2 мають групу електричних контактів та мікропроцесор CPU, що дозволяє використовувати їх з усіма сучасними дзеркальними фотокамерами Nikon. |
Комплект поставки | Об'єктив, передня кришка, кришка задня, сонцезахисна бленда, офіційний гарантійний талон Carl Zeiss AG, сертифікат якості. |
Гарантія | Офіційна гарантія в Україні Carl Zeiss AG – 3 роки. |
Особливості | Максимально відкрита діафрагма F/2 дозволяє вести зйомку у найскладніших умовах освітлення. |