Mircopro FL-305 60см

Код товару: С000005098
Фото: Mircopro FL-305  60см

У наявності

Ціна: 3 190 грн

Гарантія

12 місяців від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Особливості:
- Висока потужність;
- Можливість заміни лам;
- Відсутність ефекту нагрівання;
- софтбокс та розсіювач у комплекті, кріплення для фотозонту.

Студійні освітлювачі Mircopro FL призначені для відео- та фотозйомки у студії (від електромережі) або на виїзді (від генераторної батареї). Флуоресцентні лампи створюють світловий потік із частотою мерехтіння 50 кГц, що відповідає денному освітленню. Завдяки цьому за допомогою постійного світла Mircopro FL можна створювати відео та фотографії з імітацією природного освітлення.

Завдяки компактному розміру, постійне світло Mircopro FL зручно мати будинки для аматорської та творчої зйомки. Модель оснащена октобоксом - софтбокс восьмикутної форми з діаметром 55 см, і зовнішнім розсіювачем, який можна зняти для отримання більш жорсткого освітлення. Передбачено також кріплення для фотозонту із пружинним фіксатором.

Джерелом світла є чотири флуоресцентні лампи Е27 потужністю 30 Вт, що еквівалентно потужності 150 Вт ламп розжарювання. Сумарна потужність складає 600 Вт. Кожну лампу потужно вмикати/вимикати окремо, таким чином регулюючи ступінь освітлення. При необхідності в роз'єм можна встановити більш потужні флуоресцентні лампи (придбаються додатково). Колірна температура 5500 К.

Лампи мають низьку тепловіддачу, не нагріваються в процесі зйомки та дозволяють працювати поблизу із сприйнятливими до тепла предметами.

 

 

 

Mircopro FL-305 60см - в онлайн-маркеті abcphoto. Якщо потрібно замовити Постійне студійне світло або інші елементи фотототехніки не покидаючи будинок, відвідайте наш онлайн-каталог abcphoto. З асортименту підберіть Постійне студійне світло з хорошими знижками. Щоб легко було підібрати Постійне студійне світло, за допомогою навігації. Введіть: Mircopro і перед вами будуть Постійне студійне світло Mircopro. У нас підібрати фототехніку найпростіше. Можна не перейматися якістю товарів. Вся фототехніка з нашого каталогу створені найкращими світовими виробниками, наприклад Viltrox. Якщо виникли під час вибору Mircopro FL-305 60см Питання можна уточнити у наших фахівців. Доставка проводиться Полтаві найшвидше.