Godox LED6Bi Bi-Color Litemons Pocket Led Video Light

Код товару: С000011716
Фото: Godox LED6Bi Bi-Color Litemons Pocket Led Video Light

У наявності

Ціна: 790 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Godox LED6Bi є портативним, простим у використанні та економічним рішенням для освітлення. Компактні, але з великими можливостями, ця лампа створена для найрізноманітніших завдань.

Godox LED6Bi, якщо потрібен простий освітлювальний інструмент з регульованою колірною температурою. 

Під час роботи з камерою або смартфоном, серія пристроїв LITEMONS стане найкращим помічником для виробництва відеоблогів, зйомки відео на YouTube, освітлення вечірок, зйомки селфі, предметної фотозйомки та багато чого іншого.

На корпусі кожного освітлювача є три кріплення "холодний башмак", які дадуть змогу з'єднати кілька освітлювачів разом для збільшення загальної яскравості джерела.

 

Вбудоване магнітне кріплення допоможе розмістити освітлювач на будь-якій металевій поверхні для реалізації різних творчих завдань.
 
 
 
Творчість полягає не в тому, щоб чекати, поки ви станете професіоналом, а в тому, щоб дати змогу вашим ідеям реалізуватися і стати популярними просто зараз. Серія освітлювальних приладів LITEMONS - це набір інструментів початкового рівня, покликаний значно спростити створення контенту. 
 
 
 

Godox LED6Bi Bi-Color Litemons Pocket Led Video Light - в онлайн-маркеті abcphoto. Якщо потрібно замовити Постійне студійне світло або інші елементи фотототехніки не виходячи з квартири, відвідайте наш онлайн-супермаркет АВС Фото. З каталогу виберіть Постійне студійне світло з вигодами для бюджету Щоб не витрачати час на вибір Постійне студійне світло, за допомогою зручної навігації. Введіть: Godox і перед вами з'явиться Постійне студійне світло Godox. Як бачите, все досить просто. Можна не перейматися якістю товарів. Всі фототовари, представлені у нас, створені найкращими світовими виробниками, наприклад Mircopro. Якщо виникли під час підбору Godox LED6Bi Bi-Color Litemons Pocket Led Video Light Питання можна задати нашим фахівцям. Замовлену продукцію можна отримати в Мелітополі без затримок.

Артикул виробника LED6Bi
Тип LED панелі
Тип світла М'яке світло
Форма Квадратні
Світловий потік (LM) або індекс освітленості (Lux/1m) 90
Налаштування потужності 0 - 100 %
Температура кольору 3200 - 6500
Індекс передачі кольору (CRI) 95
Розміри 77 x 66 x 30 мм
Живлення вбудований акумулятор Lithium-Ion, 5V DC, 1800 mAh (Built-In), час работи від 1.5 до 10 годин
Країна реєстрації бренду Китай
Країна виробництва Китай
Вага 100 г