Godox LED6R RGB Litemons Pocket Led Video Light

Код товару: С000011717
Фото: Godox LED6R RGB Litemons Pocket Led Video Light

У наявності

Ціна: 1 148 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

   

 

Godox LED6R є портативним, простим у використанні та економічним рішенням для освітлення. Компактні, але з великими можливостями, ця лампа створена для найрізноманітніших завдань. Для користувачів, які хотіли б спробувати кольорове світло і драматичні спецефекти, RGB LED6R вас не підведе.

 

 
Під час роботи з камерою або смартфоном, серія пристроїв LITEMONS стане найкращим помічником для виробництва відеоблогів, зйомки відео на YouTube, освітлення вечірок, зйомки селфі, предметної фотозйомки та багато чого іншого.
 
 
На корпусі кожного освітлювача є три кріплення "холодний башмак", які дадуть змогу з'єднати кілька освітлювачів разом для збільшення загальної яскравості джерела.
Вбудоване магнітне кріплення допоможе розмістити освітлювач на будь-якій металевій поверхні для реалізації різних творчих завдань.
 
 
 
Творчість полягає не в тому, щоб чекати, поки ви станете професіоналом, а в тому, щоб дати змогу вашим ідеям реалізуватися і стати популярними просто зараз. Серія освітлювальних приладів LITEMONS - це набір інструментів початкового рівня, покликаний значно спростити створення контенту. 
 
 
 

Godox LED6R RGB Litemons Pocket Led Video Light - в інет-маркеті abcphoto.com.ua. Якщо потрібно придбати Постійне студійне світло та інші елементи фототехніки не піднімайтеся з дивана, відвідайте наш онлайн магазин АВС Фото. Виберіть із каталогу Постійне студійне світло на вигідних умовах. Щоб швидко підібрати Постійне студійне світло, за допомогою фільтрів. Введіть: Godox І Ви побачите перелік з Постійне студійне світло Godox. У нас вибір фототехніки не триватиме багато часу. Можна не сумніватися як товар. Вся фототехніка, яку можна замовити у нас, випускають відомі фірми, наприклад Godox. З'явилися при виборі Godox LED6R RGB Litemons Pocket Led Video Light Запитайте наших фахівців. Замовлення можна отримати Тернополі максимально швидко.

Артикул виробника LED6R
Тип LED панелі
Тип світла М'яке світло
Форма Квадратні
Світловий потік (LM) або індекс освітленості (Lux/1m) 68
Налаштування потужності 0 - 100 %
Температура кольору 3200 - 6500
Індекс передачі кольору (CRI) 95
Розміри 77 x 66 x 30 мм
Живлення Вбудований акумулятор Lithium-Ion, 5V DC, 1800 mAh (Built-In), час работи від 2 до 10 годин
Країна реєстрації бренду Китай
Країна виробництва Китай
Вага 110 г