Mircopro EB-070 з патроном E27 55см

Код товару: С000006341
Фото: Mircopro EB-070 з патроном E27 55см

У наявності

Ціна: 990 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Mircopro EB-070 (55 см) – універсальний октобокс, який застосовується для всіх типів зйомки: від портретної до групових сцен. Завдяки восьмикутній формі дає рівномірне та м'яке освітлення з добре розтушованими тінями, що надає зображенню об'єму. У комплекті розсіювач типу F5/F6.

Софтбокс підходить як до студійних патронних спалахів, так і джерел постійного флуоресцентного світла. Спочатку має кріплення до студійної стійки і патронний тримач на цоколь E27. Вся конструкція Mircopro EB-070 досить компактна і складається на зразок парасольки.

 

 

Mircopro EB-070 з патроном E27 55см - на кращому сайті abcphoto. Якщо терміново потрібно знайти Софтбокси або інші елементи фотототехніки не покидаючи вдома, відвідайте наш електронний каталог АВС Фото. З каталогу виберіть Софтбокс з хорошими знижками. Щоб запросто підібрати Софтбокс, за допомогою навігації. Введіть: Mircopro і Ви побачите список з Софтбокси Mircopro. У нас ви швидко знайдете потрібні фотоаксессуари. Ніяких сумнівів як товари. Вироби, які можна купити у нас, створені найкращими світовими виробниками, наприклад Falcon. Якщо виникли при купівлі Mircopro EB-070 з патроном E27 55см Запитайте безкоштовно нашим фахівцям. Замовлення заберіть у Україні в потрібні терміни.