Rime Lite Насадка для рефлектора Barn Door 210 мм

Код товару: С000007841
Фото: Rime Lite Насадка для рефлектора Barn Door 210 мм

У наявності

Ціна: 2 057 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Універсальна насадка на рефлектор Barn Door Rime Lite, часто звана «шторки», призначена для більш точного управління світловим потоком і воплощення різних творчих задумів фотографа.
 
 Цей аксесуар необхідний кожному, хто користується рефлекторами прямого світла. 
 
Шторки можуть бути встановлені на рефлекторах будь-якого виробника з відповідним діаметром.
 
 Шторки Rime Lite Barn Door випускаються в двох розмірах для рефлекторів з діаметром 165 мм і 210 мм, і мають кріплення для кольорових світлофільтрів. 
 
Користуються рефлекторами Rime Lite Standard і Medium.
 

Rime Lite Насадка для рефлектора Barn Door 210 мм - в електронному каталозі abcphoto.com.ua. Якщо потрібно придбати Насадки на студійне світло фотоаксесуари Не покидаючи вдома, зайдіть до нас в онлайн магазин abcphoto. Вам потрібно розглянути пропозиції та підібрати Насадка за доступною ціною. Щоб точно підібрати Насадка, за допомогою навігації. Введіть: Rime Lite і Вам будуть запропоновані різні Насадки на студійне світло Rime Lite. У нас вибір фототехніки не триватиме багато часу. Можна не сумніватися як товар. Вироби, які можна купити у нас, створені відомими фірмами, наприклад . З'явилися при покупці Rime Lite Насадка для рефлектора Barn Door 210 мм Питання можна прояснити у наших фахівців. Товари заберіть в Броварах в швидкі терміни.

Назва Насадка для рефлектора
Бренд Rime Lite
Тип Шторкі
Модель BD 4200
Діаметр (мм) 210 мм
Сумiснiсть рефлектор Середній
Гарантія (мес) 12