Rime Lite Соты для рефлектора 60° 165 мм

Код товару: С000007850
Фото: Rime Lite Соты для рефлектора 60° 165 мм

У наявності

Ціна: 800 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 

Стільники Rime Lite виготовлені з алюмінієвого сплаву, мають стільникову структуру, закріплену в круглій оправі для установки на рефлектор. За допомогою цієї насадки можна отримати пучки паралельних променів світла з обмеженням світлового потоку під певним кутом.
 
Стільники Rime Lite застосовуються для створення світлової плями з рівномірним засвіченням центральної частини і плавними, розмитими краями. Часто використовуються в портретній зйомці для більш м'якого і об'ємного освітлення.
 
Стільники не дають відображення у бік об'єктива і дозволяють обходитися без шторок та затінювачів. Застосовуються також для створення контрового світла в умовах фотостудії та для імітації сонячного світла, оскільки, як і сонце, стільники дають пучок паралельних променів.
 
Завдяки вузькому світловому потоку, можна створити світлотіньовий акцент на частини об'єкта, що знімається, що дуже важливо в портретній зйомці.

Rime Lite Соты для рефлектора 60° 165 мм - в електронному каталозі abcphoto. Якщо потрібно придбати Насадки на студійне світло або інші елементи фотототехніки Не виходячи з квартири, зайдіть до нас в електронний каталог abcphoto.com.ua. Розгляньте каталог та виберіть Насадка за вигідною ціною? Щоб максимально просто підібрати Насадка, скористайтеся зручною системою пошуку. Введіть: Rime Lite і Ви побачите список з Насадки на студійне світло Rime Lite. У нас найпростіша система підбору фототехніки. В якості товарів сумнівів бути не може Вся фототехніка, яку можна замовити у нас, створені відомими виробниками, наприклад Godox. Якщо виникли під час підбору Rime Lite Соты для рефлектора 60° 165 мм Питання можна уточнити у наших фахівців. Замовлений товар можна отримати Дніпрі максимально швидко.

Назва товару Стіл для рефлектора Rime Lite 60° 165 мм
Виробник Rime Lite
Тип стільники