Rime Lite Соты для рефлектора 60° 165 мм

Код товару: С000007850
Фото: Rime Lite Соты для рефлектора 60° 165 мм

У наявності

Ціна: 756 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 

Стільники Rime Lite виготовлені з алюмінієвого сплаву, мають стільникову структуру, закріплену в круглій оправі для установки на рефлектор. За допомогою цієї насадки можна отримати пучки паралельних променів світла з обмеженням світлового потоку під певним кутом.
 
Стільники Rime Lite застосовуються для створення світлової плями з рівномірним засвіченням центральної частини і плавними, розмитими краями. Часто використовуються в портретній зйомці для більш м'якого і об'ємного освітлення.
 
Стільники не дають відображення у бік об'єктива і дозволяють обходитися без шторок та затінювачів. Застосовуються також для створення контрового світла в умовах фотостудії та для імітації сонячного світла, оскільки, як і сонце, стільники дають пучок паралельних променів.
 
Завдяки вузькому світловому потоку, можна створити світлотіньовий акцент на частини об'єкта, що знімається, що дуже важливо в портретній зйомці.

Rime Lite Соты для рефлектора 60° 165 мм - в каталозі АВС Фото. Якщо терміново потрібно знайти Насадки на студійне світло А також інші фотоаксесуари не покидаючи квартири, відвідайте наш електронний каталог abcphoto. Виберіть із запропонованих варіантів Насадка за вигідною ціною? Щоб вам простіше було вибрати Насадка, скористайтеся зручною системою фільтрів. Введіть: Rime Lite і Ви побачите список з Насадки на студійне світло Rime Lite. У нас ви швидко оберете необхідні фототовари. Можна не думати про якість товарів. Вироби, які можна купити у нас, розроблені відомими компаніями, наприклад Falcon. З'явилися під час підбору Rime Lite Соты для рефлектора 60° 165 мм Питання можна поставити нашому фахівцю. Фототовари можна отримати в Тернополі в швидкі терміни.

Назва товару Стіл для рефлектора Rime Lite 60° 165 мм
Виробник Rime Lite
Тип стільники