Rime Lite Соты для рефлектора 30° 210 мм

Код товару: С000007848
Фото: Rime Lite Соты для рефлектора 30° 210 мм

У наявності

Ціна: 1 421 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 

Соти Rime Lite виготовлені з алюмінієвого сплаву, мають стільникову структуру, закріплену в круглій оправі для установки на рефлектор. За допомогою цієї насадки можна отримати пучки паралельних променів світла з обмеженням світлового потоку під певним кутом.
 
Соти Rime Lite застосовуються для створення світлової плями з рівномірним засвіченням центральної частини і плавними, розмитими краями. Часто використовуються в портретній зйомці для більш м'якого і об'ємного освітлення.
 
Соти не дають відображення у бік об'єктива і дозволяють обходитися без шторок та затінювачів. Застосовуються також для створення контрового світла в умовах фотостудії та для імітації сонячного світла, оскільки, як і сонце, стільники дають пучок паралельних променів.
 
Завдяки вузькому світловому потоку, можна створити світлотіньовий акцент на частини об'єкта, що знімається, що дуже важливо в портретній зйомці.
 

Rime Lite Соты для рефлектора 30° 210 мм - на сайті магазину abcphoto.com.ua. Якщо терміново потрібно знайти Насадки на студійне світло фотоаксесуари не покидаючи вдома, відвідайте наш онлайн-маркет abcphoto.com.ua. З каталогу підберіть Насадка з хорошими знижками. Щоб вам простіше було вибрати Насадка, за допомогою наших фільтрів. Введіть: Rime Lite і Вам будуть показані всі Насадки на студійне світло Rime Lite. Як бачите, процедура підбору максимально спрощена. За якість деталей можна не хвилюватися. Вся фототехніка з нашого каталогу виробляють відомі фірми, наприклад Mircopro. Якщо з'явилися при купівлі Rime Lite Соты для рефлектора 30° 210 мм Питання можна задати нашим фахівцям. Транспортуємо продукцію в Сумах у мінімальні терміни.

Назва товару Соти для рефлектора Rime Lite 30° 210 мм
Виробник Rime Lite
Тип Соти