Rime Lite Рефлектор Beam 330 мм

Код товару: С000007801
Фото: Rime Lite Рефлектор Beam 330 мм

У наявності

Ціна: 2 663 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Рефлектор Rime Lite Beam

Рефлектор RimeLiteBeam діаметром 330 мм створює рівний світловий потік з високою світловіддачею та м'якшими тінями, забезпечує кут освітлення 75°.

Рефлектор Beam підійде для освітлення груп людей, великих предметів та приміщень із високими стелями. Забезпечує рівномірне та м'яке світло.

Rime Lite Рефлектор Beam 330 мм - на сайті магазину abcphoto.com.ua. Якщо терміново потрібно купити Насадки на студійне світло або інші фототовари Не виходячи з квартири, зайдіть до нас в віртуальний маркет abcphoto. Розгляньте каталог і підберіть Насадка за гарною ціною? Щоб точно підібрати Насадка, скористайтеся зручною системою пошуку. Введіть: Rime Lite і перед вами з'явиться все Насадки на студійне світло Rime Lite. Як бачите, процедура підбору максимально спрощена. Не варто сумніватися як товари. Всі фототовари, представлені у нас, випускають відомі виробники, наприклад Rime Lite. Виникли при підборі Rime Lite Рефлектор Beam 330 мм Запитайте наших фахівців. Фототовари можна отримати в Україні максимально швидко.

Назва Рефлектор Beam
Модель RBM 330 
Діаметр (мм)  330
Кут освітлення  75°
Сумісність Rime Lite/Bowens
Вага (гр) 860
Гарантія (міс) 12