Rime Lite Рефлектор Beam 330 мм

Код товару: С000007801
Фото: Rime Lite Рефлектор Beam 330 мм

У наявності

Ціна: 2 829 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Рефлектор Rime Lite Beam

Рефлектор RimeLiteBeam діаметром 330 мм створює рівний світловий потік з високою світловіддачею та м'якшими тінями, забезпечує кут освітлення 75°.

Рефлектор Beam підійде для освітлення груп людей, великих предметів та приміщень із високими стелями. Забезпечує рівномірне та м'яке світло.

Rime Lite Рефлектор Beam 330 мм - в електронному магазині abcphoto.com.ua. Якщо потрібно купити Насадки на студійне світло А також інші елементи фототехніки Не виходячи з дому, зайдіть до нас в електронний магазин abcphoto. Виберіть із асортименту Насадка за низькою ціною? Щоб швидко підібрати Насадка, Скористайтеся нашою навігацією. Введіть: Rime Lite і Вам будуть запропоновані різні Насадки на студійне світло Rime Lite. У нас ви швидко підберете потрібні фототовари. Можна не хвилюватися про якість товарів. Вся фототехніка, яку можна замовити у нас, створені відомими фірмами, наприклад Bowens. З'явилися при покупці Rime Lite Рефлектор Beam 330 мм Запитайте наших фахівців. Замовлення можна забрати в Дніпродзержинське без затримок.

Назва Рефлектор Beam
Модель RBM 330 
Діаметр (мм)  330
Кут освітлення  75°
Сумісність Rime Lite/Bowens
Вага (гр) 860
Гарантія (міс) 12