Godox FV150 LED HSS

Код товару: С000010028
Фото: Godox FV150 LED HSS

Нема в наявності

Ціна: 12 000 10 352 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 

Godox FV150 поєднує функції постійного світла потужністю 150 Вт та імпульсного спалаху з режимом високошвидкісної синхронізації HSS до 1/8000 с. Велика потужність і байонет Bowens зможе реалізовувати різні творчі задуми фотографів. Може також використовуватися як джерело постійного світла з 8 режимами світлових спецефектів для відеозйомки. Підходить як для універсальних комерційних фото/відеостудій, так і для використання в домашніх умовах.
 
 
Невелика за площею LED-матриця Ø30 мм під захисним склом формує рівномірну круглу світлову пляму. Забезпечує світловий потік у режимі постійного та імпульсного світла з однаково високим рівнем кольору (CRI>96) та постійною колірною температурою 5600 ± 200 К. Яскравість у режимі спалаху в чотири рази перевищує яскравість світлового пучка постійного світла. В умовах зберігання та транспортування освітлювача матриця закривається захисним ковпаком. Функція високошвидкісної синхронізації HSS з 8 тривалими імпульсами в секунду та вихідною потужністю 1/2 дозволяє робити знімки з витримкою 1/8000 с. У звичайному режимі тривалих імпульсів понад десять.
 
 
Вихідна потужність відображається у вигляді простого або десяткового дробу та регулюється в діапазоні 1/16–1/1 (6.0–10.0). Яскравість світла лампи, що моделює, регулюється в діапазоні від 5 до 100%. У режимі джерела постійного світла потужність регулюється плавно від 0 до 100% з кроком 1%. Вісім вбудованих світлових режимів імітують різні спецефекти: 3 режими Flash (блимає світло), 3 режими Storm (гроза), TV (телевізор), Broken bulb (миготлива лампа).
 
    
 
Освітлювач сумісний зі світлоформуючими насадками з байонетом Bowens – софтбоксами, шторками, рефлекторами, конусами. У комплект входить стандартний рефлектор із фактурною сріблястою внутрішньою поверхнею. Насадка фіксується в байонеті легким поворотом за годинниковою стрілкою та звільняється за допомогою металевої кнопки-фіксатора та повороту проти годинникової стрілки. З тильного боку освітлювача розташована панель керування із цифровим РК-дисплеєм. На панелі знаходяться два регулятори, що використовуються також як кнопки, 4 кнопки перемикання режимів, тумблер живлення та синхророз'єм. Там же на панелі розташований роз'єм для кріплення кабелю живлення з довжиною шнура 5 м. На контрастному чорно-білому (білі символи на чорному тлі) РК-дисплеї розміром 50х35 мм відображаються вибрані режими та встановлені значення.
 
    
 
З освітлювачем сумісний пульт дистанційного керування Godox RC-A6 (продається окремо) , що працює на частоті 2.4 ГГц (16 груп та 32 канали). Пульт керування допомагає на відстані регулювати потужність яскравості світлового потоку та задавати світлові спецефекти у режимі постійного джерела світла. Живиться від двох батарейок ААА (у комплект не входять). Вбудована система бездротового керування Godox X 2.4G освітлювача У режимі спалаху дає можливість вести зйомку з використанням пультів-радіосинхронізаторів серій XPro, X2 та XT32, які купуються окремо. Приймач Godox 2.4G (система X) сумісний з камерами Canon, Nikon, Sony, Fuji, Panasonic, Olympus та Pentax.
 
  
 
Міцний ергономічний товстостінний корпус освітлювача виготовлений із металу. Усередині корпусу розташовуються електронні елементи керування та потужний малошумний вентилятор. Вбудований вентилятор, повітрозабірник та вентиляційні отвори, що знаходяться по всьому периметру корпусу, забезпечують ефективне тепловідведення, що особливо важливо при тривалій фото- або відеозйомці. Корпус обладнаний рукояткою для перенесення пристрою та регулювання кута нахилу освітлювача на стійці. З боків корпусу прикріплений U-подібний кронштейн-ліра з плавним регулюванням кута нахилу освітлювача та фіксацією гвинтом із великою ручкою. Внизу на корпусі передбачено металевий тримач парасольки з металевим гвинтом-фіксатором. Кронштейн-ліра може кріпитися на стійку зі стандартним шпиготом 5/8” у вертикальному або горизонтальному положенні та фіксуватись гвинтом.
 
 
 

Godox FV150 LED HSS - у віртуальному магазині abcphoto.com.ua. Якщо терміново потрібно знайти Постійне студійне світло та інші елементи фототехніки Не виходячи з дому, зайдіть до нас в електронний маркет АВС Фото. Вам потрібно розглянути варіанти та підібрати Постійне студійне світло за вигідною ціною? Щоб легко підібрати Постійне студійне світло, за допомогою зручної навігації. Введіть: Godox і перед вами з'явиться все Постійне студійне світло Godox. У нас ви зможете швидко вибрати потрібну фототехніку. За якість запчастин можна не турбуватися. Вся фототехніка з нашого каталогу виробляють відомі фірми, наприклад Boling. З'явилися під час замовлення Godox FV150 LED HSS Запитайте фахівців в онлайн-режимі. Фототехніку отримаєте Броварах без затримок.

Потужність: 150 Вт
Освітленість: (100%, 1 м) 58000 люкс
Колірна температура: 5600±200К
Індекс кольору: CRI ≥96 /  TLCI ≥97
Регулювання потужності (постійне світло): 0-100%
Регулювання потужності (спалах): 1/16–1/1 (6.0–10.0)
Дистанційне керування: 2,4 ГГц
Високошвидкісна синхронізація: до 1/8000 с (HSS)
Живлення: 100-240 В, 50/60 Гц
Температура експлуатації: від -10 до +40°С
Габаритні розміри: 34х20х16 см
Маса: 3,13 кг