Godox VL200 Video LED Light

Код товару: С000011550
Фото: Godox VL200 Video LED Light

У наявності

Ціна: 19 371 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 
LED світло Godox VL200 Video LED Light
Нові світлодіодні освітлювачі Godox серії VL - це легкі та компактні джерела постійного світла з трьома варіантами потужності на вибір:  VL300 , VL200 та  VL150 . Завдяки високій продуктивності та точної передачі кольорів освітлювачі серії VL є идеальним джерелом світла для студійного знімання портретів, натюрмортів, дитячого фотографування, а також для освітлення при відеозніманні, наприклад інтерв'ю, рекламного відеовиробництва та кіновиробництва.
 
Висока потужність і точне перенесення кольорів
Серія VL збалансована для знімання при кольоровій температурі денного світла 5600K та забезпечує високу точність кольору при значеннях CRI≥96 та TLCI≥95. Безступеневе регулювання яскравості від 0% до 100%.
 
Опціональний джерело живлення
Живлення освітлювача здійснюється від джерела постійного струму (адаптер у комплекті) або двох літієвих батарей з кріпленням V-mount. Від двох батарей V-mount освітлювач серії VL може працювати на максимальній потужності без необхідності під'єднання до мережі, що дозволяє користувачам працювати на виїзних зніманнях без лишнього.
 
Пульт дистанційного керування та підтримка мобільного додатка
Освітлювач VL поставляється в комплекті зі стандартним пультом дистанційного керування, який працює на частоті 433 МГц і дозволяє дистанційно керувати освітленням у 6 групах та на 16 каналах. Доступно для завантаження програму GodoxPhoto, яка сумісна зі смартфонами або планшетами iPhone/Android для роботи з освітлювачами серії VL через Bluetooth.
 
Блок керування окремо від легкого корпусу
Незважаючи на те, що освітлювачі серії VL мають високу вихідну потужність (150 Вт, 200 Вт та 300 Вт), новий дизайн корпусу зберігає компактні розміри та малий вес. VL150 важить лише 1,97 кг, VL200 2,23 кг, а вага VL300 становить близько 2,64 кг. Завдяки окремому блоку управління користувачі зможуть встановити освітлювач у будь-якому положенні, а всі параметри регулювати за допомогою контролера з висококонтрастною РК-панеллю, що знаходиться під рукою.
 
Швидке охолодження та безшумний вентилятор
Освітлювачі серії VL охладжуються тихим вентилятором.
 
Додаткові особливості
U-подібний кронштейн дозволяє легко встановлювати освітлювач на стійку або підвішувати до стелі, а також нахиляти під різними кутами.
Освітлювач сумісний зі всіма аксесуарами з байонетом Bowens, завдяки чому його легко модифікувати. Використовуйте зручну сумку для перенесення, яку легко взяти з собою будь-куди. Блок керування.
 
 
 
 

Godox VL200 Video LED Light - в онлайн-супермаркеті abcphoto. Якщо потрібно замовити Постійне студійне світло або інші елементи фотототехніки Не підводячись з дивана, зайдіть до нас в електронний маркет abcphoto. Виберіть із каталогу Постійне студійне світло вигідно? Щоб не витрачати час на підбір Постійне студійне світло, за допомогою навігації. Введіть: Godox і Ви побачите всі необхідні Постійне студійне світло Godox. У нас підібрати фототехніку найпростіше. За якість товарів можна не хвилюватися. Вся фототехніка, яку можна купити у нас, створені відомими компаніями, наприклад Weifeng. З'явилися під час підбору Godox VL200 Video LED Light Запитайте безкоштовно нашим фахівцям. Фототовари можна отримати в Хмельницькому в потрібні терміни.

Лінійка - VL
Тип охолодження - Активне (тихо)
Управління зі смартфона - Так
RGB діоді - Ні
Вес приладу - 2.23 кг
Живлення - від мережі
Тип світла - Постійне студійне світло
Виробник - Godox
Колірна температура - Фіксована (денна)