Viltrox AF 13mm f/1.4 FE (Sony E)

Код товару: С000011756
Фото: Viltrox AF 13mm f/1.4 FE (Sony E)

У наявності

Ціна: 19 200 грн

Гарантія

12 місяців від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

   
 
Viltrox AF 13mm f/1.4 E- світлосильний ширококутний автофокусний об'єктив з фіксованою фокусною відстанню для бездзеркальних камер з байонетом Sony E-mount. Як і в попередніх моделях даного виробника, об'єктив має кроковий високоточний двигун фокусування. Шкала діафрагмування змінюється східчасто. Діаметр фільтра 67 мм
 
Viltrox AF 13mm f/1.4  ідеально підходить для зйомки пейзажів, міських пейзажів, вуличних сцен, архітектури та багато іншого. Це елегантний надширококутний об'єктив із постійною фокусною відстанню, що характеризується своєю портативністю, удосконаленим оптичним дизайном та інтуїтивно зрозумілим керуванням. Його швидка максимальна діафрагма f/1,4 врівноважує розмір і швидкість та підходить для роботи в доступних умовах освітлення. Він пропонує більший контроль над глибиною різкості та забезпечує м'який ефект боці при ширшій діафрагмі, а також обмежує загальний розмір та вага об'єктива для повсякденного використання. Розроблений для плавної відеозйомки, цей об'єктив ефективно усуває «дихання» фокусування при зміні відстані фокусування під час відеозйомки, а мотор автофокусування STM забезпечує швидке та швидке автофокусування навіть за мінімальної відстані до об'єкта всього 8,7 дюйма.
 
Оптичний дизайн
- Надширококутний об'єктив з постійною фокусною відстанню, розроблений для бездзеркальних камер Sony APS-C з байонетом E, де він забезпечує фокусну відстань 20 мм, еквівалентну фокусній відстані 35 мм для повного кадру.
- Яскрава максимальна діафрагма f/1.4 підходить для роботи у складних умовах освітлення та допомагає зберегти відносно компактний форм-фактор.
- 14 лінз у 11 групах забезпечують складну оптичну конструкцію. Два асферичні елементи об'єктива оптимізовані для усунення спотворень та позаосьових оптичних аберацій, що дозволяє об'єктиву зберігати чудову роздільну здатність у всьому діапазоні фокусування.
- Чотири лінзи з наднизькою дисперсією (ED) значно зменшують колірну окантовку та хроматичні аберації, забезпечуючи більшу чіткість і точність передачі кольору незалежно від обраної діафрагми.
- Об'єктив, призначений для плавної відеозйомки, ефективно усуває "дихання" фокусування при зміні дистанції фокусування під час відеозйомки.
- Мотор автофокусу STM забезпечує швидке та швидке автофокусування на мінімальній відстані до об'єкта всього 8,7 дюйма.
- Дев'ятипелюсткова діафрагма сприяє приємній якості боке.
 
 

Viltrox AF 13mm f/1.4 FE (Sony E) - на кращому сайті abcphoto.com.ua. Якщо терміново потрібно підібрати Об'єктиви або інші елементи фотототехніки не покидаючи квартири, відвідайте наш електронний каталог АВС Фото. Розгляньте каталог та виберіть Об'єктив З вигодами? Щоб не витрачати час на вибір Об'єктив, за допомогою нашої системи навігації. Введіть: Viltrox І Ви побачите перелік з Об'єктиви Viltrox. У нас підібрати фототехніку найпростіше. В якості товарів можна бути повністю впевненими Вироби, які можна придбати у нас, випускають відомі виробники, наприклад Tokina. Якщо з'явилися при виборі Viltrox AF 13mm f/1.4 FE (Sony E) Запитайте нашого кваліфікованого персоналу. Замовлення можна отримати Миколаєві якомога швидше.

Автофокус - Так
Зум / фікс - Фікс
Тип об'єктива - Ширококутний
Пило - вологозахист - Немає
Байонет - Sony E
Виробник - Viltrox