Viltrox AF 16mm f/1.8 FE (Sony E)

Код товару: С000011771
Фото: Viltrox AF 16mm f/1.8 FE (Sony E)

У наявності

Ціна: 22 000 грн

Гарантія

12 місяців від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

VILTROX AF 16mm F1.8 FE ідеально підходить для камер E-mount, оскільки має 15 елементів у 12 групах. Завдяки фокусній відстані 0,27 м і нескінченності безшумна технологія двигуна фокусування STM забезпечує точний рух і плавне фокусування.

- Фокусна відстань 16 мм, велика діафрагма F1,8.
- Оптична конструкція з 15 елементів у 12 групах, включаючи 4 лінзи ED і 3 асферичні лінзи.
- Багатошарове покриття HD Nano з водостійким покриттям.
- Електронна діафрагма, внутрішній фокус, постійна довжина фокусної відстані.
- Безшумний двигун фокусування STM.
- Точна металева конструкція. Пилонепроникний.
 
 
 
  
 
AF 16mm F1.8 відтворює дрібні деталі зображення з революційним надшироким кутом огляду. Надвисока роздільна здатність виводить якість зображення на новий рівень.
 
  
Під надшироким кутом огляду велика діафрагма F1.8 також може досягти надзвичайно малої глибини різкості, створюючи чудове та красиве боке, створюючи художню перспективу та відчуття просторового стиснення. Плавний перехід між різким у фокусі та м’яким розфокусуванням.
 
  
 
AF 16mm F1.8 FE має унікальні переваги пейзажної/астрофотографії, повнокадрових зображень високої чіткості та високої якості. Три асферичні лінзи точно відтворюють точкові джерела світла та ефективно пригнічують кому.
 
 
Продуктивність автофокусування з кроковим двигуном VILTROX STM досягла вищого рівня, забезпечуючи потужну рушійну силу, необхідну для точного фокусування та відстеження, підтримуючи фокусування очей, обличчя тощо. Досягніть ефективнішого та стабільнішого автофокусування.
 
  
 
Кроковий двигун STM, ефект дихання незначний, а фокус перемикається плавно, задовольняючи потреби фотографів і творців відео.
 
 
Під час знімання не потрібно відкладати камеру для повторного налаштування, а демпфування кільця діафрагми є плавним і м’яким, тож не потрібно турбуватися про випадковий дотик.
 
  
 
Творчо додайте кольоровий екран інформації про об’єктив, кільцевий перемикач діафрагми CLICK, спеціальні кнопки та іншу цифрову інтелектуальну та ефективну систему керування.
 
  
  
  
  
Об’єктив має дизайн без колби, тому користувачам не потрібно турбуватися про фільтри та про те, чи подряпають об’єктив під час знімання великим планом.
 
  
 
Конструкція об’єктива має пилонепроникний дизайн і додано 6 пилозахисних засобів захисту, які можуть значно зменшити ймовірність проникнення пилу в різних умовах навколишнього середовища.
 
  
 
15 елементів у 12 групах із трьома вбудованими асферичними лінзами. Нанобагатошарове покриття високої чіткості, 4 лінзи ED ефективно контролюють дисперсію, привиди та відблиски.
 
  
  
  
  
  
 
        
 
 
 
 
 

Viltrox AF 16mm f/1.8 FE (Sony E) - у віртуальному магазині abcphoto. Якщо терміново потрібно вибрати Об'єктиви або інші аксесуари не покидаючи житла, відвідайте наш інтернет магазин abcphoto. Виберіть із асортименту Об'єктив за низькою ціною? Щоб не витрачати час на вибір Об'єктив, скористайтеся зручною системою. Введіть: Viltrox і перед вами відкриються всі необхідні для вас Об'єктиви Viltrox. Як бачите, процедура підбору максимально спрощена. За якість запчастин можна не переживати. Всі фототовари з каталогу випускають відомі виробники, наприклад Panasonic. З'явилися при виборі Viltrox AF 16mm f/1.8 FE (Sony E) Питання можна уточнити у наших фахівців. Фототовари можна отримати в Павлограді у стислі строки.

- Об'єктив Sony E-Mount/повний кадр
- Діапазон діафрагми: від f/1.8 до f/22
- Багатошарове покриття, що просвітлює HD Nano
- STM AF мотор
- Пелюсток діафрагми: 9
- Конструкція: 15 елементів у 12 групах
- Розмір фільтра: Ø77
- USB-порт для оновлення прошивки