Godox LC500R mini LED RGB Light Stick

Код товару: С000012316
Фото: Godox LC500R mini LED RGB Light Stick

У наявності

Ціна: 6 396 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Godox LC500R – це постійне світлодіодне світло меч має все, що вам подобалося у його попереднику Godox LC500, а також додатковий режим RGB та функцію світлових спецефектів FX - для ще більшої свободи вашої творчості.
Загальна потужність світла 23W (до лампи розжарювання 230Вт), потік світла з одного метра дорівнює 5800 Люм, індекс кольоропередачі CRI ≥96, та індекс телевізійного освітлення TLCI ≥97, що забезпечує правильну передачу кольору предмета зйомки.
Режим RGB - це можливість віддавати вашим кадрам інші кольори, які вибираються з палітри колірної моделі.
Також розробниками було впроваджено 14 видів вбудованих світлових ефектів Fx, що містять 39 різних передустановок для художнього використання у фотографії, кіно- та відеовиробництві, а також для відеоблогінгу. Вони являють собою ефекти: спалахи, лазера, блискавки, зламаної лампи, ТБ, свічки, вогню, поліція , пожежної, швидкої допомоги, кольоромузики , SoS.
Крім режиму RGB, джерело постійного світла Godox LC500R також має режим CCT для точного регулювання колірної температури від 2500K до 8500K.
Наявність шторок дозволяє керувати потоком світла, це досить зручно для роботи в будь-яких знімальних локаціях та поставлених задач.
Легкий освітлювач має широку рукоятку та ідеально підходить для утримування в руці, відразу видно, куди падає світло. На торцях цієї моделі знаходяться отвори з різьбленням 1/4" - 20UNC для установки на похилий кронштейн, штатив або освітлювальну стійку, забезпечуючи різні можливості для розміщення світла.
Застосовуючи кілька освітлювачів Godox LC500R у професійному відеовиробництві, у такому як кінематографічні інтерв'ю, комерційні чи документальні фільми, більше не буде складно створювати професійні освітлювальні установки, щоб підкреслити найкращі сторони об'єкта зйомки.
 
 
 

Godox LC500R mini LED RGB Light Stick - на сайті магазину abcphoto. Якщо потрібно придбати Постійне студійне світло та інші елементи фототехніки Не виходячи з квартири, зайдіть до нас в онлайн магазин АВС Фото. З каталогу виберіть Постійне студійне світло за низькою ціною? Щоб швидко підібрати Постійне студійне світло, за допомогою навігації. Введіть: Godox і Ви побачите доступні для замовлення Постійне студійне світло Godox. У нас підібрати фототехніку найпростіше. Можна не сумніватися як товар. Всі фототовари з каталогу створені найкращими світовими виробниками, наприклад Aputure. Виникли при підборі Godox LC500R mini LED RGB Light Stick Питання можна прояснити у наших фахівців. Замовлену продукцію можна отримати в Хмельницькому найшвидше.

Матеріал корпусу: пластик;
Потужність: 23W (до лампи розжарювання 230 Вт);
Світловий потік на повній потужності: 5800LUX;
Температура кольору: 3300-5600K;
Режим RBG (перемикання в різні кольори): є;
Color Rendering Index: CRI>96%;
Індекс телевізійного освітлення TLCI: ≥97;
Кут розсіювання: 120°;
Регулювання потужності: 10-100%;
Канали: 32;
Групи: 6 (A, B, C, D, E, F);
Живлення: DV 12V;
Ємність акумулятора: 2600 mAh/14.8V;
Напруга: DC7.4V2.0A AC100-240V;
Час роботи від акумулятора при 100% потужності: 1ч$
Розміри: 616 x56 x56 мм;
Вага: 0.81 кг.