Godox CR-LS магнітний патрон для C7R & C10R

Код товару: С000012489
Фото: Godox CR-LS магнітний патрон для C7R & C10R

У наявності

Ціна: 290 грн

Гарантія

12 місяців від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

      

 

Патрон Godox CR-LS з магнітним кріпленням CR-LS
 
Магнітне кріплення Godox CR-LS розроблено для використання з освітлювальними лампами Godox із цоколем E27. Удосконаліть систему креативного освітлення за допомогою додаткового аксесуару!
 
Патрон з магнітним кріпленням та отворами під гвинт 1/4“ допоможе надійно закріпити лампу-освітлювач C7R/C10R на металевих поверхнях, що дозволить вирішити безліч складних завдань із освітлення на знімальному майданчику.
 
 

Godox CR-LS магнітний патрон для C7R & C10R - в електронному магазині abcphoto. Якщо терміново потрібно підібрати Постійне студійне світло або інші аксесуари не піднімайтеся з дивана, відвідайте наш електронний магазин abcphoto.com.ua. Розгляньте пропозиції та виберіть Постійне студійне світло за бюджетною ціною? Щоб легко підібрати Постійне студійне світло, за допомогою наших фільтрів. Введіть: Godox і Ви побачите, які доступні для замовлення Постійне студійне світло Godox. У нас ви швидко підберете потрібні фототовари. В якості товарів сумнівів бути не може Товари, які можна купити у нас, створені світовими виробниками, наприклад Aputure. Якщо з'явилися при підборі Godox CR-LS магнітний патрон для C7R & C10R Питання можна прояснити у наших менеджерів. Надсилання проводиться в Мелітополі якомога швидше.

Виробник Godox
Тип Тримач / Кронштейн
Країна-виробник товара Китай
Обʼємна Вага Упаковки 0.07 кг
Габарити упаковки 8 × 8 × 4.5 см