Bowens Набір рефлекторів Fashion Lighting Reflector Kit

Код товару: 14721
Фото: Bowens Набір рефлекторів Fashion Lighting Reflector Kit

У наявності

Ціна: 23 780 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Набір світлоформуючих насадок – одне з ключових завдань для формування студії. Але вибір з більш ніж сорока, рефлекторів, софт-боксів та аксесуарів Bowens іноді може викликати труднощі. Щоб допомогти з рішенням, компанія Bowens пропонує чотири комплекти аксесуарів для побудови різних схем освітлення: Basic Effects, Portrait Lighting, Fashion Lighting та Advanced Lighting.

Комплект Fashion Reflector Kit

Комплект із шести аксесуарів для створення фотографій у високому ключі та в стилі fashion. У нього входять два рефлектори High-Performance, що дають висококонтрастне освітлення, портретна тарілка Softlite з насадкою, 15-градусний тубус для підсвічування деталей та лайт-диск із золотою та срібною сторонами.

 

Bowens Набір рефлекторів Fashion Lighting Reflector Kit - в електронному маркеті АВС Фото. Якщо терміново потрібно купити Насадки на студійне світло або інші аксесуари Не покидаючи вдома, зайдіть до нас в електронний каталог abcphoto.com.ua. Виберіть із запропонованих варіантів Насадка зі знижками? Щоб правильно підібрати Насадка, за допомогою наших фільтрів. Введіть: Bowens і Ви побачите всі необхідні Насадки на студійне світло Bowens. У нас підібрати фотоаксессуари просто і швидко. Як товари ніяких сумнівів бути не може. Всі фототовари, які можна купити у нас, створені найкращими світовими виробниками, наприклад Godox. З'явилися під час підбору Bowens Набір рефлекторів Fashion Lighting Reflector Kit Питання можна уточнити у наших фахівців. Надсилання проводиться в Бердянське у мінімальні терміни.