Bowens Набір рефлекторів Fashion Lighting Reflector Kit

Код товару: 14721
Фото: Bowens Набір рефлекторів Fashion Lighting Reflector Kit

У наявності

Ціна: 22 156 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Набір світлоформуючих насадок – одне з ключових завдань для формування студії. Але вибір з більш ніж сорока, рефлекторів, софт-боксів та аксесуарів Bowens іноді може викликати труднощі. Щоб допомогти з рішенням, компанія Bowens пропонує чотири комплекти аксесуарів для побудови різних схем освітлення: Basic Effects, Portrait Lighting, Fashion Lighting та Advanced Lighting.

Комплект Fashion Reflector Kit

Комплект із шести аксесуарів для створення фотографій у високому ключі та в стилі fashion. У нього входять два рефлектори High-Performance, що дають висококонтрастне освітлення, портретна тарілка Softlite з насадкою, 15-градусний тубус для підсвічування деталей та лайт-диск із золотою та срібною сторонами.

 

Bowens Набір рефлекторів Fashion Lighting Reflector Kit - в інет-каталозі abcphoto. Якщо терміново потрібно знайти Насадки на студійне світло або інші елементи фотототехніки Не виходячи з дому, зайдіть до нас в електронний магазин abcphoto.com.ua. З каталогу підберіть Насадка за низькою ціною? Щоб легко підібрати Насадка, Скористайтеся фільтрами. Введіть: Bowens і Вам будуть показані всі Насадки на студійне світло Bowens. У нас ви швидко оберете необхідні фототовари. За якість запчастин можна не переживати. Всі фототовари, представлені у нас, виробляють відомі фірми, наприклад Falcon. З'явилися при покупці Bowens Набір рефлекторів Fashion Lighting Reflector Kit Запитайте наших менеджерів. Товари можна забрати в Запоріжжі своєчасно.