Bowens Набір рефлекторів Fashion Lighting Reflector Kit

Код товару: 14721
Фото: Bowens Набір рефлекторів Fashion Lighting Reflector Kit

У наявності

Ціна: 22 852 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Набір світлоформуючих насадок – одне з ключових завдань для формування студії. Але вибір з більш ніж сорока, рефлекторів, софт-боксів та аксесуарів Bowens іноді може викликати труднощі. Щоб допомогти з рішенням, компанія Bowens пропонує чотири комплекти аксесуарів для побудови різних схем освітлення: Basic Effects, Portrait Lighting, Fashion Lighting та Advanced Lighting.

Комплект Fashion Reflector Kit

Комплект із шести аксесуарів для створення фотографій у високому ключі та в стилі fashion. У нього входять два рефлектори High-Performance, що дають висококонтрастне освітлення, портретна тарілка Softlite з насадкою, 15-градусний тубус для підсвічування деталей та лайт-диск із золотою та срібною сторонами.

 

Bowens Набір рефлекторів Fashion Lighting Reflector Kit - у віртуальному маркеті abcphoto.com.ua. Якщо терміново потрібно знайти Насадки на студійне світло фотоаксесуари Не виходячи з квартири, зайдіть до нас в віртуальний маркет abcphoto. Розгляньте асортимент та підберіть Насадка вигідно? Щоб легше було підібрати Насадка, за допомогою навігації. Введіть: Bowens І Ви побачите перелік з Насадки на студійне світло Bowens. Як бачите, все досить просто. За якість товарів можна не переживати. Вся фототехніка, яку можна купити у нас, випускають відомі фірми, наприклад Arsenal. Виникли при підборі Bowens Набір рефлекторів Fashion Lighting Reflector Kit Запитайте наших фахівців. Фототехніку отримаєте Кропивницькому своєчасно.