Carl Zeiss Distagon T* 3.5/18 ZF.2 (Nikon) (1767-822)

Код товару: 14914
Фото: Carl Zeiss Distagon T* 3.5/18 ZF.2 (Nikon) (1767-822)

У наявності

Ціна: 42 640 грн

Гарантія

36 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Об'єктив Distagon T* 3,5/18. Його понад широкий кут зору 99 ° розкриває новий творчий потенціал, особливо при використанні камерами, оснащеними повноформатними датчиками. Він дуже компактний порівняно із зум-об'єктивами цього класу. Система внутрішнього фокусування дозволяє надто точне плавне фокусування без зміни загальної відстані та без повороту передньої лінзи.

Природна передача кольору

Завдяки антивідбиваючому просвітленню ZEISS T* та ретельно розробленим лінзам, на Distagon T* 3,5/18 не впливають відбиття та розсіяне світло. Навіть при високій контрастності зображення або при максимальній відкритій діафрагмі щоразу досягається висока різкість зображення. Результати – особливо під час зйомки пейзажів – вражають будь-якого фотографа.

Вражаючі перспективи

Тільки якщо кут зору досить великий, фотографи можуть захопити унікальні перспективи у всьому пишноті. Завдяки своєму екстраординарному полю зору Distagon T* 3,5/18 надає можливість зйомки виняткових моментів та пейзажів.

Всі об'єктиви Carl Zeiss ZE мають групу електричних контактів та мікропроцесор CPU, що дозволяє використовувати їх з усіма сучасними дзеркальними фотокамерами Canon, включаючи моделі початкового рівня, такі як Canon 350D/400D/450D/500D/550D і т.д. Об'єктив передає в камеру всю необхідну інформацію для повноцінної роботи у різних автоматичних та напівавтоматичних режимах AUTO/P/S/A/M тощо.

 

Carl Zeiss Distagon T* 3.5/18 ZF.2 (Nikon) (1767-822) - на сайті abcphoto.com.ua. Якщо терміново потрібно вибрати Об'єктиви та інші елементи фототехніки не покидаючи житла, відвідайте наш онлайн-каталог abcphoto.com.ua. Вам потрібно розглянути пропозиції та підібрати Об'єктив за бюджетною ціною? Щоб максимально просто вибрати Об'єктив, за допомогою навігації. Введіть: Carl Zeiss і Ви побачите всі необхідні Об'єктиви Carl Zeiss. У нас ви швидко оберете необхідні фототовари. За якість товарів можна не переживати. Всі товари, представлені в нашому магазині, створені світовими виробниками, наприклад Sony. Виникли при замовленні Carl Zeiss Distagon T* 3.5/18 ZF.2 (Nikon) (1767-822) Питання можна прояснити у наших менеджерів. Замовлення можна отримати Луцьку в швидкі терміни.

Объектив
Фокусное расстояние (мм)18 мм
Светосила, f/f/3,5
Конструкция (элементов/групп)13/11
Минимальная диафрагмаf/22
Минимальная дистанция фокусировки0.3 м
Диаметр под светофильтр (мм)M 82 x 0.75
Фокусировкаточная ручная с помощью фокусировочного кольца
Размеры (диаметр х длина, мм)ø 87 мм / 84 мм
Число лепестков диафрагмы9
Физические характеристики
Вес510 гр