Arsenal 75х150 см

Код товару: 17070
Фото: Arsenal 75х150 см

У наявності

Ціна: 3 563 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Софтбокси Arsenal – ідеальне рішення для створення м'якого освітлення моделі чи предмета зйомки. Розмір 75x150 см застосовується для зйомки поясних і ростових та групових портретів, а також може бути використаний для зйомки великих предметів.
Внутрішня поверхня софтбоксу покрита металізованим сріблястим шаром, що збирає та направляє світло. Софтбокс має два розсіювачі, тому пом'якшення відбувається у два етапи. При необхідності отримати більш жорстке світло, один із розсіювачів можна прибрати.
Спиці та байонет виконані з металу, а чаша софтбоксу – з термостійкого нейлону, завдяки чому він може бути використаний із студійним світлом великої потужності.

 

Комплектація:
Байонетний адаптер Arsenal/Bowens – 1 шт.
Спиці каркасу – 4 шт.
Чаша рефлектора – 1 шт.
Внутрішній дифузор – 1 шт.
Зовнішній дифузор – 1 шт.
Сумка для перенесення – 1 шт.

 

Arsenal 75х150 см - в онлайн-супермаркеті abcphoto.com.ua. Якщо терміново потрібно замовити Софтбокси або інші фототовари Не виходячи з квартири, зайдіть до нас в електронний маркет abcphoto. Виберіть із запропонованих варіантів Софтбокс на кращих умовах. Щоб не витрачати час на підбір Софтбокс, за допомогою нашої системи фільтрів. Введіть: Arsenal і перед вами з'явиться все Софтбокси Arsenal. Як бачите, процедура підбору максимально спрощена. Можна не думати про якість товарів. Всі фотоаксессуари, які можна замовити у нас, розроблені відомими компаніями, наприклад Hyundae. Виникли при виборі Arsenal 75х150 см Запитайте наших кваліфікованих фахівців. Замовлення можна отримати Кропивницькому найшвидше.