Arsenal 75х150 см

Код товару: 17070
Фото: Arsenal 75х150 см

У наявності

Ціна: 3 810 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Софтбокси Arsenal – ідеальне рішення для створення м'якого освітлення моделі чи предмета зйомки. Розмір 75x150 см застосовується для зйомки поясних і ростових та групових портретів, а також може бути використаний для зйомки великих предметів.
Внутрішня поверхня софтбоксу покрита металізованим сріблястим шаром, що збирає та направляє світло. Софтбокс має два розсіювачі, тому пом'якшення відбувається у два етапи. При необхідності отримати більш жорстке світло, один із розсіювачів можна прибрати.
Спиці та байонет виконані з металу, а чаша софтбоксу – з термостійкого нейлону, завдяки чому він може бути використаний із студійним світлом великої потужності.

 

Комплектація:
Байонетний адаптер Arsenal/Bowens – 1 шт.
Спиці каркасу – 4 шт.
Чаша рефлектора – 1 шт.
Внутрішній дифузор – 1 шт.
Зовнішній дифузор – 1 шт.
Сумка для перенесення – 1 шт.

 

Arsenal 75х150 см - в інет-каталозі abcphoto.com.ua. Якщо терміново необхідно знайти Софтбокси А також інші фотоаксесуари не виходячи з дому, зверніться до нас онлайн-маркет abcphoto. Вам потрібно розглянути варіанти та підібрати Софтбокс за бюджетною ціною? Щоб легко підібрати Софтбокс, за допомогою наших фільтрів. Введіть: Arsenal і Ви побачите доступні для замовлення Софтбокси Arsenal. Як бачите, все досить просто. В якості товарів можна бути повністю впевненими Всі фототовари, представлені у нас, створені відомими виробниками, наприклад Mircopro. Якщо з'явилися при підборі Arsenal 75х150 см Запитайте наших професіоналів. Надсилання проводиться в Рівному своєчасно.