Arsenal 50х70 /SS "MiniMaster"

Код товару: 15632
Фото: Arsenal 50х70 /SS "MiniMaster"

У наявності

Ціна: 1 120 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Софтбокси Арсенал – ідеальне рішення для створення моделі м’якого освітлення або предметної зйомки. Розмір 50x70 см підходить для зйомки поясних і ростових портретів, а також може бути використаний для предметної зйомки.
Внутрішня поверхня софтбокса покрита металізованим сріблистим слоем, збираючим і направляючим світло. Софтбокс має два розсіювача, тому смягчення відбувається в два етапи. При необхідності отримати більш жорсткий світ, один із розсіювачів можна взяти.
Спиці і байонет виконані з металу, а чаша софтбокса – з термостійкого нейлону, завдяки чому він може бути використаний зі студійним світлом великої потужності.

 

Комплектація:
Байонетний адаптер Arsenal/Bowens – 1 шт.
Каркас – 4 шт.
Чаша рефлектора – 1 шт.
Внутрішній дифузор – 1 шт.
Зовнішній дифузор – 1 шт.
Сумка для переноски – 1 шт.

Arsenal 50х70 /SS "MiniMaster" - у великому інтернет-магазині abcphoto. Якщо потрібно купити Софтбокси та інші елементи фототехніки не виходячи з дому, зверніться до нас віртуальний маркет abcphoto. Вам потрібно розглянути варіанти та підібрати Софтбокс за вигідною ціною? Щоб швидко підібрати Софтбокс, скористайтеся зручною системою. Введіть: Arsenal і перед вами будуть усі Софтбокси Arsenal. У нас ви зможете швидко вибрати потрібну фототехніку. В якості товарів сумнівів бути не може Всі фотоаксессуари, які можна замовити у нас, створені перевіреними компаніями, наприклад Godox. Якщо виникли під час підбору Arsenal 50х70 /SS "MiniMaster" Питання можна уточнити у наших фахівців. Доставка проводиться Черкасах у мінімальні терміни.