Arsenal 50х70 /SS "MiniMaster"

Код товару: 15632
Фото: Arsenal 50х70 /SS "MiniMaster"

У наявності

Ціна: 1 120 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Софтбокси Арсенал – ідеальне рішення для створення моделі м’якого освітлення або предметної зйомки. Розмір 50x70 см підходить для зйомки поясних і ростових портретів, а також може бути використаний для предметної зйомки.
Внутрішня поверхня софтбокса покрита металізованим сріблистим слоем, збираючим і направляючим світло. Софтбокс має два розсіювача, тому смягчення відбувається в два етапи. При необхідності отримати більш жорсткий світ, один із розсіювачів можна взяти.
Спиці і байонет виконані з металу, а чаша софтбокса – з термостійкого нейлону, завдяки чому він може бути використаний зі студійним світлом великої потужності.

 

Комплектація:
Байонетний адаптер Arsenal/Bowens – 1 шт.
Каркас – 4 шт.
Чаша рефлектора – 1 шт.
Внутрішній дифузор – 1 шт.
Зовнішній дифузор – 1 шт.
Сумка для переноски – 1 шт.

Arsenal 50х70 /SS "MiniMaster" - в електронному магазині abcphoto. Якщо терміново необхідно знайти Софтбокси А також інші елементи фототехніки Не покидаючи будинок, зайдіть до нас в інтернет магазин abcphoto.com.ua. Виберіть із пропозицій Софтбокс з вигодами для бюджету Щоб легше було підібрати Софтбокс, за допомогою нашої системи фільтрів. Введіть: Arsenal І Ви побачите перелік з Софтбокси Arsenal. У нас вибрати фототовари найпростіше. Як товари можна бути впевненими. Всі фотоаксесуари з нашого каталогу розроблені відомими компаніями, наприклад Rime Lite. Якщо виникли при купівлі Arsenal 50х70 /SS "MiniMaster" Питання можна задати нашим фахівцям. Товари заберіть в Миколаєві в необхідні терміни.