Arsenal 60 х 90 см

Код товару: К000000110
Фото: Arsenal 60 х 90 см

Нема в наявності

Ціна: 1 120 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Софтбокси Arsenal – ідеальне рішення для створення м'якого освітлення моделі чи предмета зйомки. Розмір 60x90 см застосовується для зйомки поясних і ростових та групових портретів, а також може бути використаний для предметної зйомки.
Внутрішня поверхня софтбоксу покрита металізованим сріблястим шаром, що збирає та направляє світло. Софтбокс має два розсіювачі, тому пом'якшення відбувається у два етапи. При необхідності отримати більш жорстке світло, один із розсіювачів можна прибрати.
Спиці та байонет виконані з металу, а чаша софтбоксу – з термостійкого нейлону, завдяки чому він може бути використаний із студійним світлом великої потужності.

 

Комплектація:
Байонетний адаптер Arsenal/Bowens – 1 шт.
Спиці каркасу – 4 шт.
Чаша рефлектора – 1 шт.
Внутрішній дифузор – 1 шт.
Зовнішній дифузор – 1 шт.
Сумка для перенесення – 1 шт.

Arsenal 60 х 90 см - в інтернет-магазині abcphoto. Якщо терміново потрібно підібрати Софтбокси або інші аксесуари не покидаючи житла, відвідайте наш онлайн-маркет abcphoto.com.ua. Розгляньте асортимент та виберіть Софтбокс з вигодами для бюджету Щоб точно підібрати Софтбокс, за допомогою фільтрів. Введіть: Arsenal і Вам будуть запропоновані різні Софтбокси Arsenal. У нас вибір фототехніки не триватиме багато часу. Можна не турбуватися про якість товарів. Всі фототовари з каталогу розроблені лідируючими компаніями, наприклад Godox. Виникли при підборі Arsenal 60 х 90 см Питання можна уточнити у наших менеджерів. Товари заберіть в Житомирі в потрібні терміни.