Schneider B+W 62mm Infrared - Red 092 MRC F-Pro

Код товару: К000000650
Фото: Schneider B+W 62mm Infrared - Red 092 MRC F-Pro

У наявності

Ціна: 4 390 4 376 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

B+W F-Pro 092 Infrared-Red MRC

Інфрачервоний світлофільтр B+W F-Pro 092 Infrared-Red MRC (майже чорний, пурпурно-червоний) – використовується для зйомки чорно-білої фотографії в інфрачервоному світлі. Робить зображення в інфрачервоному світлі з деякою часткою червоного кольору для кращого використання низькочутливих інфрачервоних плівок. Використовується з цифровими і плівковими камерами.

Для інфрачервоної фотографії існують спеціальні фільтри з різним спектром пропускання. Справа в тому, що діапазон інфрачервоного спектра великий, а нас цікавить тільки певна ділянка, плюс якщо до інфрачервоного спектру підмішати видимий спектр, то він інколи буде цікавіше, ніж просто інфрачервоний спектр.

ІЧ-фотографії оптимізуються в програмі обробки зображень: можна перетворити кольорове зображення на чорно-біле або «пограти» окремими кольоровими каналами, максимально залишивши червоний канал.

Багатошарове покриття MRC – складна система покриття лінз B+W. MRC (multi resistant coating) – це 8-шаровий процес покриття скла, який зменшує відображення, створює водостійкий шар (гідрофобне покриття) та забезпечує стійкість до подряпин.Має зовнішнє різьблення для

додаткових аксесуарів. Пластиковий кейс для зберігання та транспортування. Вироблено в Німеччині.

Покриття: MRC
Діаметри: 62
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь 

 

 


 

Schneider B+W 62mm Infrared - Red 092 MRC F-Pro - в електронному магазині abcphoto. Якщо потрібно придбати Фільтри А також інші елементи фототехніки не покидаючи квартири, відвідайте наш електронний каталог АВС Фото. Виберіть із каталогу Фільтр вигідно? Щоб правильно підібрати Фільтр, за допомогою навігації. Введіть: Schneider B+W і перед вами будуть усі Фільтри Schneider B+W. Як бачите, вибір максимально спрощений. Як товари ніяких сумнівів бути не може. Всі фотоаксессуари, які можна замовити у нас, створені відомими фірмами, наприклад Kenko. З'явилися під час підбору Schneider B+W 62mm Infrared - Red 092 MRC F-Pro Запитайте наших професійних менеджерів. Замовлення можна отримати Павлограді найшвидше.

Покриття: MRC
Діаметри: 62
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь