Schneider B+W 58mm Kasemann Cir - Pol MRC

Код товару: 13851
Фото: Schneider B+W 58mm Kasemann Cir - Pol MRC

У наявності

Ціна: 4 161 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Одна з найбільш успішних та високоякісних розробок Schneider, це фільтри Käsemann (Kaesemann). Такі поляризаційні фільтри виготовлені зі штучно вирощених кристалів. Крім фільтрів, таких кристалів виготовляють лінзи в дорогих об'єктивах, щоб поліпшити їх оптичні характеристики. Світлофільтри поляризаційні Kaesemann мають 100% пропускання світла, і, як належить кристалу, не б'ються.

Поляризаційні фільтри B+W надають Вам можливість контролю над тим, скільки відбитого світла потрапить у Ваш об'єктив при вугіллі зйомки від 40 до 70 градусів від поверхні, що відбиває, до поляризаційного фільтра. Таким чином, Ви можете зменшувати, повністю усувати відблиски або навпаки посилювати поляризоване світло, обертаючи кільце поляризації на фільтрі. Цей ефект особливо помітний під час зйомки скляного посуду, рибок або дна під невеликим шаром води при яскравому сонячному освітленні, текстів або картин під склом або глянцевим захисним шаром лаку.

Сучасні високоефективні фільтри з циркулярною (круговою) поляризацією для всіх типів камер дозволяють використовувати камери та об'єктиви з автофокусом, E-TTL та D-TTL вимірами. Циркулярна (кругова) поляризація має той же пікторіальний ефект як і лінійна поляризація, але дозволяє використовувати сучасні автофокусні об'єктиви з передньою лінзою, що обертається і нерухомою. Циркулярні поляризаційні фільтри B+W випускаються з новим багатошаровим просвітленням фільтра з доданими вологопилозахистними шарами MRC.

Поляризаційні фільтри B+W дозволяють зменшити відблиски на поверхнях, що відбивають, таких як скло, пластикові та лаковані поверхні, і збільшити насиченість кольору. (Поляризаційні фільтри не усувають відблиски з металевих поверхонь).

MRC – (Multi Resistant Coated) – Мульти Захищене Покриття
У B+W – фільтри мають не МС, а MRC просвітлення, з підвищеною міцністю до механічного впливу.
Додаткова їх перевага – гідрофобне покриття. При зйомці в дощ, сніг, туман волога на них не затримується, а скочується не залишаючи сліду, подібно до крапель ртуті, тим самим підтримуючи фільтри завжди чистими.

Schneider B+W 58mm Kasemann Cir - Pol MRC - на кращому сайті abcphoto.com.ua. Якщо потрібно підібрати Фільтри або інші фототовари не виходячи з квартири, відвідайте наш онлайн магазин АВС Фото. Розгляньте каталог і підберіть Фільтр зі знижками? Щоб правильно вибрати Фільтр, скористайтеся зручною системою пошуку. Введіть: Schneider B+W і перед вами відкриються всі необхідні для вас Фільтри Schneider B+W. Як бачите, все досить просто. За якість деталей можна не хвилюватися. Вироби, які можна купити у нас, створені найкращими світовими виробниками, наприклад RODENSTOCK. Якщо виникли під час вибору Schneider B+W 58mm Kasemann Cir - Pol MRC Питання можна прояснити у наших фахівців. Транспортуємо продукцію в Черкасах своєчасно.