Schneider B+W 58mm Kasemann Cir - Pol MRC

Код товару: 13851
Фото: Schneider B+W 58mm Kasemann Cir - Pol MRC

У наявності

Ціна: 4 623 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

B+W F-Pro Käsemann Circular-Pol MRC

B+W F-Pro Käsemann Circular-Pol MRC - професійний поляризаційний світлофільтр. Зменшує відображення та відблиски, відфільтровуючи світло, яке стало поляризованим через відбиття від неметалічних поверхонь, покращує контраст кольору та кольоронасиченість. 

На заводі Schneider у секторі поляризаційних фільтрів існує елітний підрозділ Käsemann, який випускає тільки поляризаційні фільтри з унікальними характеристиками. Світлофільтри F-Pro Käsemann виготовляються зі штучно вирощеного кристала (лінзи зі штучно вирощеного кристала застосовуються в особливо дорогих об'єктивах для покращення оптичних характеристик). Стійкість до механічних пошкоджень робить їх дуже практичними.

Круглі поляризаційні фільтри Käsemann мають спеціальний поляризаційний шар, який закріплений між плоскопаралельним оптичним склом. Це забезпечує пропускання світла до 99,5%.

Фільтр оснащений тонкою латунною оправою, щоб звести до мінімуму ймовірність віньєтування, одночасно збільшуючи термін служби та запобігаючи заклиненню. 

Оправа F-Pro виготовлена ​​з латуні та має зовнішнє різьблення для додаткових аксесуарів, таких як лінзи, кришки, бленди або інші світлофільтри.

Пластиковий кейс для зберігання та транспортування. Зроблено в Німеччині.

Покриття: MRC
Діаметри: 58
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь
 
 

Schneider B+W 58mm Kasemann Cir - Pol MRC - в інтернет-магазині abcphoto. Якщо терміново необхідно знайти Фільтри або інші фотоаксесуари не покидаючи житла, відвідайте наш інтернет магазин abcphoto.com.ua. Розгляньте пропозиції та виберіть Фільтр за вигідною ціною? Щоб простіше було підібрати Фільтр, за допомогою фільтрів. Введіть: Schneider B+W І Ви побачите перелік з Фільтри Schneider B+W. У нас ви швидко підберете потрібні фототовари. Можна не турбуватися про якість товарів. Всі фотоаксессуари, які можна придбати у нас, створені найкращими світовими виробниками, наприклад Heliopan. Якщо виникли під час вибору Schneider B+W 58mm Kasemann Cir - Pol MRC Запитайте безкоштовно нашим фахівцям. Замовлення заберіть у Вінниці в необхідні терміни.

Покриття: MRC
Діаметри: 58
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь