Schneider B+W 67mm UV-FILTER MRC BASIC (1100142)

Код товару: С000011652
Фото: Schneider B+W 67mm UV-FILTER MRC BASIC (1100142)

У наявності

Ціна: 2 364 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 

B+W B+W BASIC UV MRC - це високоякісний оптичний фільтр з просвітленням MRC. Призначений для захисту об'єктива від подряпин, пилу та впливу ультрафіолетового випромінювання. Забезпечує чіткі та яскраві зображення, зменшуючи відблиски та відбивання.

 

 


B+W BASIC UV MRC є ідеальним вибором для захисту вашого об'єктива від пошкоджень та покращення якості зображення. Міцна конструкція оптичного скла забезпечує високу стійкість до подряпин та ударів. Технологія просвітлення MRC забезпечує максимальну передачу світла та мінімізує вплив внутрішніх відблисків, забезпечуючи найвищу якість зображення.


Ультрафіолет спричиняє нерізкість та переважання синього відтінку на кольорових знімках. Цей фільтр ідеальний для зйомки в горах, на снігу, на морі або в місцевостях з дуже чистим повітрям, де є підвищене ультрафіолетове випромінювання. Знімки з UV фільтром виходять більш соковитими та насиченими, усувається синювате помутніння, що заважає сприйняттю, а кольоропередача залишається нейтральною.

Рекомендується залишати фільтр на об'єктиві для постійного захисту об'єктива від зовнішніх впливів – пилу, бруду, дощу, снігу.

Особливість серії BASIC – мультипокриття MRC, що має по 7 просвітлених шарів з кожного боку. Це забезпечує відсутність відблисків, яскраві кольори та високу контрастність фільтра. Він залишається чистим довше, ніж фільтр без покриття, внаслідок того, що краплі води скочуються подібно до крапель ртуті. Рівень пропускання світла 99,5%. 

Оправа B+W BASIC має зовнішнє різьблення для додаткових аксесуарів, таких як лінзи, кришки, бленди та інші світлофільтри. Всі оправи серії BASIC, як як і її попередник (серія XS-Pro), виготовляються з латуні з чорним матуванням для запобігання відбивання світла,).  Латунне кільце фільтра має краще зчеплення завдяки новій рифленій поверхні та спеціальне функціональне покриття для плавного монтажу та демонтажу. Товщина оправи 4мм.

Новий ексклюзивний шкіряний кейс для зберігання та транспортування. Якість захищена спеціальною голограмою на бічній частині коробки, завдяки якій ви можете легко підтвердити оригінальність фільтру на офіційному сайті компанії Schneider. Зроблено в Німеччині.

Покриття: MRC

Діаметри: 67

Матеріал: скло Шотта

Матеріал оправи: латунь

 

 

 

 

Schneider B+W 67mm UV-FILTER MRC BASIC (1100142) - у віртуальному магазині abcphoto. Якщо терміново потрібно підібрати Фільтри А також інші фотоаксесуари не покидаючи будинок, відвідайте наш віртуальний магазин АВС Фото. Виберіть із асортименту Фільтр зі знижками? Щоб швидко підібрати Фільтр, Скористайтеся фільтрами. Введіть: Schneider B+W і перед вами будуть усі Фільтри Schneider B+W. У нас ви зможете швидко вибрати потрібну фототехніку. За якість деталей можна не хвилюватися. Вся фототехніка з нашого каталогу розроблені лідируючими компаніями, наприклад Cokin. Виникли при виборі Schneider B+W 67mm UV-FILTER MRC BASIC (1100142) Запитайте наших фахівців. Замовлену продукцію можна отримати в Рівному у стислі строки.

Покриття: MRC

Діаметри: 67

Матеріал: скло Шотта

Матеріал оправи: латунь