Schneider B+W 72mm Infrared - Black 093

Код товару: 13961
Фото: Schneider B+W 72mm Infrared - Black 093

У наявності

Ціна: 6 055 5 916 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

B+W F-Pro 093 Infrared-Black

Чорний інфрачервоний фільтр B+W F-Pro 093 Infrared-Black дозволяє робити фотографії в чисто інфрачервоному світлі. Інфрачервоний фільтр пропускає інфрачервоне випромінювання, але повністю або в основному блокує видиму частину спектра. Використовується з цифровими і плівковими камерами.  

 

Фільтр B+W F-Pro 093 повністю блокує видимий спектр, таким чином, фільтр виглядає як повністю непрозорий. Цей фільтр дає можливість робити інфрачервоні фотографії без домішування червоного компонента, на відміну від світлофільтра B+W F-Pro 092. Має зовнішнє різьблення для додаткових аксесуарів.

Широко використовується в матеріалознавстві та криміналістиці.

ІЧ-фотографії оптимізуються в програмі обробки зображень: можна перетворити кольорове зображення на чорно-біле або «пограти» окремими кольоровими каналами, максимально залишивши червоний канал.

Пластиковий кейс для зберігання та транспортування. Вироблено в Німеччині.

Покриття: E
Діаметри: 72
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь 
 
 

Schneider B+W 72mm Infrared - Black 093 - в онлайн-супермаркеті АВС Фото. Якщо терміново потрібно купити Фільтри А також інші фотоаксесуари Не покидаючи будинок, зайдіть до нас в інтернет магазин АВС Фото. Розгляньте пропозиції та виберіть Фільтр за доступною ціною. Щоб максимально просто вибрати Фільтр, скористайтеся системою фільтрів. Введіть: Schneider B+W і перед вами будуть Фільтри Schneider B+W. У нас ви швидко оберете необхідні фототовари. Не варто сумніватися як товари. Вся фототехніка, яку можна купити у нас, виробляють відомі фірми, наприклад Marumi. З'явилися під час замовлення Schneider B+W 72mm Infrared - Black 093 Питання можна поставити нашому фахівцю. Замовлені фотоаксесуари можна отримати в Чернігові без затримок.

 

Покриття: E
Діаметри: 72
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь