Schneider B+W 72mm Infrared - Black 093

Код товару: 13961
Фото: Schneider B+W 72mm Infrared - Black 093

У наявності

Ціна: 6 055 5 540 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Інфрачервоні фільтри пропускають інфрачервоне випромінювання, але повністю або переважно блокують видиму частину спектра.
Чорний  інфрачервоний фільтр B+W 093  дозволяє робити фотографії в інфрачервоному освітленні. Крім того широко використовується в матеріалознавстві та криміналістиці.
 
Весь цикл виробництва світлофільтрів  B+W Schneider , включаючи варіння скла, здійснюється на заводі Schneider Optische Werke у м. Bad Kreuznach. Німеччина.

Schneider B+W 72mm Infrared - Black 093 - в інтернет-магазині abcphoto.com.ua. Якщо терміново потрібно купити Фільтри А також інші елементи фототехніки Не підводячись з дивана, зайдіть до нас в віртуальний маркет abcphoto.com.ua. Вам слід розглянути варіанти та вибрати Фільтр за ринковими розцінками? Щоб правильно підібрати Фільтр, за допомогою нашої системи навігації. Введіть: Schneider B+W і перед вами відкриються всі необхідні для вас Фільтри Schneider B+W. У нас вибір фототехніки не триватиме багато часу. Можна не перейматися якістю товарів. Товари, які можна купити у нас, створені світовими виробниками, наприклад Marumi. Якщо з'явилися при підборі Schneider B+W 72mm Infrared - Black 093 Запитайте фахівців в онлайн-режимі. Замовлення заберіть у Кривому Розі в швидкі терміни.

Назва товару
Schneider B+W Infrared - Black 093
Виробник
Б. В. Шнайдер
Тип фільтра
Інфрачервоний
Розмір
72 мм