Schneider B+W 49mm KR-1,5 Skylight

Код товару: 13789
Фото: Schneider B+W 49mm KR-1,5 Skylight

У наявності

Ціна: 1 259 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

B+W F-Pro KR 1,5 Skylight

B+W F-Pro KR 1.5 Skylight – червонувато-жовтий конверсійний світлофільтр B+W серії «КR», який знижує колірну температуру світла. Він забарвлений у ніжний бурштиновий тон, поглинає ультрафіолетові промені, трохи синього, мінімально зеленого, але залишає недоторканими жовті та червоні компоненти світла. Конверсійні світлофільтри KR 1.5 корисні для конверсії синього відтінку в тінях при блакитному небі, а також при зйомці віддалених об'єктів, в основному при наявності легкого серпанку та легкого туману.

B+W Skylight KR 1.5, як і B+W UV 010, блокує ультрафіолетове випромінювання, але при цьому він злегка забарвлений у червонувато-жовтий тон, що допомагає при зйомці запобігти високому домінуванню синього тону в тінях.

Пластиковий кейс для зберігання та транспортування. Вироблено в Німеччині.

Покриття: E
Діаметри: 49
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь
 
 
 

Schneider B+W 49mm KR-1,5 Skylight - в онлайн-каталозі АВС Фото. Якщо терміново потрібно знайти Фільтри фотоаксесуари не встаючи з крісла, зайдіть до нас у віртуальний маркет АВС Фото. Розгляньте пропозиції та виберіть Фільтр з вигодами для бюджету Щоб правильно підібрати Фільтр, за допомогою фільтрів. Введіть: Schneider B+W і перед вами будуть усі Фільтри Schneider B+W. У нас ви швидко підберете потрібні фототовари. Можна не хвилюватися про якість товарів. Вся фототехніка з нашого каталогу створені відомими виробниками, наприклад Kenko. Виникли при підборі Schneider B+W 49mm KR-1,5 Skylight Запитайте наших фахівців у режимі онлайн. Замовлення заберіть у Кривому Розі своєчасно.

Покриття: E
Діаметри: 49
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь