Schneider B+W 49mm KR-1,5 Skylight

Код товару: 13789
Фото: Schneider B+W 49mm KR-1,5 Skylight

У наявності

Ціна: 1 181 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Професійний світлофільтр, що блокує ультрафіолетове випромінювання та зменшує колірну температуру світла (ціни в описі)
Професійний світлофільтр у виконанні F-PRO.

Skylight KR 1.5  також, як і  B+W UV 010 , блокує ультрафіолетове випромінювання, але при тому він злегка забарвлений в червонувато-жовтий тон, що допомагає при зйомці запобігти високому переважанню синього тону в тінях (викликаного освітленням неба, тому і світлофільтр носить "Skylight", або "небесне світло"), надаючи зображенню більш теплу кольорову гаму. Зсув у теплу зону - 200 °.
При зйомці на морі та в горах, через більш інтенсивне ультрафіолетове випромінювання недостатньо простого ультрафіолетового фільтра. Надлишковий синій тон все одно помітний.

Тому застосування світлофільтрів  Skylight  краще в цих умовах.
 
Оправлення з латуні з глибоким матовим чорнінням.
 
Весь цикл виробництва світлофільтрів  B+W Schneider , включаючи варіння скла, здійснюється на заводі Schneider Optische Werke у м. Bad Kreuznach (Німеччина)
 

Schneider B+W 49mm KR-1,5 Skylight - в надійному інтернет-магазині abcphoto. Якщо потрібно придбати Фільтри фотоаксесуари не виходячи з дому, зверніться до нашого онлайн магазин abcphoto. Вам потрібно розглянути пропозиції та підібрати Фільтр на кращих умовах. Щоб швидко підібрати Фільтр, скористайтеся зручною системою фільтрів. Введіть: Schneider B+W і перед вами з'явиться все Фільтри Schneider B+W. У нас ви легко знайдете необхідні фототовари. За якість товарів можна не переживати. Вироби, які можна купити у нас, розроблені лідируючими компаніями, наприклад Tamron. Якщо з'явилися при виборі Schneider B+W 49mm KR-1,5 Skylight Запитайте наших професійних менеджерів. Товар можна отримати в Житомирі без затримок.

Назва товару
Мансардне вікно B+W Schneider KR-1,5
Тип фільтра
Коригуючий
Розмір
49 мм
Виробник
Німеччина