Schneider B+W 62mm Circular - Pol MRC

Код товару: 13846
Фото: Schneider B+W 62mm Circular - Pol MRC

У наявності

Ціна: 4 406 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Поляризаційні фільтри B+W надають Вам можливість контролю над тим, скільки відбитого світла потрапить у Ваш об'єктив при вугіллі зйомки від 40 до 70 градусів від поверхні, що відбиває, до поляризаційного фільтра. Таким чином, Ви можете зменшувати, повністю усувати відблиски або навпаки посилювати поляризоване світло, обертаючи кільце поляризації на фільтрі. Цей ефект особливо помітний під час зйомки скляного посуду, рибок або дна під невеликим шаром води при яскравому сонячному освітленні, текстів або картин під склом або глянцевим захисним шаром лаку.
 
Сучасні високоефективні фільтри з циркулярною (круговою) поляризацією для всіх типів камер дозволяють використовувати камери та об'єктиви з автофокусом, E-TTL та D-TTL вимірами. Циркулярна (кругова) поляризація має той же пікторіальний ефект як і лінійна поляризація, але дозволяє використовувати сучасні автофокусні об'єктиви з передньою лінзою, що обертається і нерухомою.
Циркулярні поляризаційні фільтри B+W випускаються з новим багатошаровим просвітленням фільтра з доданими вологопилозахистними шарами MRC.
 
Поляризаційні фільтри B+W дозволяють зменшити відблиски на поверхнях, що відбивають, таких як скло, пластикові та лаковані поверхні, і збільшити насиченість кольору. (Поляризаційні фільтри не усувають відблиски з металевих поверхонь).
 
MRC – (Multi Resistant Coated) – Мульти Захищене Покриття
У B+W – фільтри мають не МС, а MRC просвітлення, з підвищеною міцністю до механічного впливу.
Додаткова їх перевага – гідрофобне покриття. При зйомці в дощ, сніг, туман волога на них не затримується, а скочується не залишаючи сліду, подібно до крапель ртуті, тим самим підтримуючи фільтри завжди чистими.

Schneider B+W 62mm Circular - Pol MRC - у віртуальному маркеті АВС Фото. Якщо потрібно вибрати Фільтри або інші аксесуари не покидаючи вдома, відвідайте наш онлайн-маркет АВС Фото. Виберіть із запропонованих варіантів Фільтр на кращих умовах. Щоб не витрачати час на вибір Фільтр, за допомогою нашої системи навігації. Введіть: Schneider B+W і перед вами з'явиться Фільтри Schneider B+W. У нас ви швидко підберете потрібні фототовари. Як і надійність товарів не варто сумніватися. Вироби, які можна купити у нас, створені світовими виробниками, наприклад Schneider B+W. Якщо виникли під час вибору Schneider B+W 62mm Circular - Pol MRC Запитайте нашого кваліфікованого персоналу. Посилку отримаєте Україні своєчасно.

Назва товару
Schneider B+W Circular - Pol MRC
Виробник
Б. В. Шнайдер
Тип фільтра
Поляризаційний
Розмір
62 мм