Schneider B+W 52mm ND 64X

Код товару: 13923
Фото: Schneider B+W 52mm ND 64X

У наявності

Ціна: 2 200 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Головним завданням цих фільтрів є ослаблення світлового потоку, що потрапляє до об'єктиву фотокамери. Ці фільтри не змінюють кольору сцени, а просто знижують кількість світла, що пропускається, в кількість разів, позначене на маркуванні. У маркуванні деяких фільтрів вказується їхня щільність.
Велика градація цих фільтрів дозволяє при великій яскравості додатково збільшити діафрагму зниження глибини різкості і експериментувати з відсутністю різкості. Крім того, вони дозволяють працювати і на «стандартних» витримках та діафрагмах. Зйомка в денний час із штативом із тривалими витримками. Нерухомі об'єкти залишаються різкими, а рухомі розмитими (рух людей, машин на вулиці. Трава, листя при вітрі, хвилі, водоспади, течія річок, струмків і т.д.)
 
Застосування:
 
- Зйомки на "стандартних" витримках та діафрагмах, якщо світлочутливість плівки або матриці занадто велика для яскравості, що переважає в полі кадру,
- Зйомки на максимально відкритій діафрагмі (мінімальна глибина різкості),
- Експерименти з різкістю та відсутністю різкості,
- Розмивка заднього плану,
- Змащене відображення рухомих об'єктів на великих витримках,
- Інші динамічні ефекти, задумані фотографом,
- Зйомка вдень - зі штатива з тривалими витримками. Нерухомі об'єкти залишаються різкими, а рухомі розмитими (рух людей, машин на вулиці, трава, листя при вітрі, хвилі, водоспади, течія річок, струмків і т.д.)
- при яскравому сонячному освітленні, коли 2-3 ступені діафрагми недостатні,
- Для технічних зйомок, наприклад, для фотографування спіралей, що світяться, лампи розжарювання, процесу згоряння, процесів у плавильних печах, для астрофотографічних цілей.
 
Весь цикл виробництва світлофільтрів B+W Schneider, включаючи варіння скла, здійснюється на заводі Schneider Optische Werke у м. Bad Kreuznach.
 

Schneider B+W 52mm ND 64X - на сайті інтернет-магазину abcphoto. Якщо терміново потрібно знайти Фільтри А також інші фототовари Не підводячись з дивана, зайдіть до нас в онлайн-маркет abcphoto.com.ua. Розгляньте каталог та виберіть Фільтр за гарною ціною? Щоб точно підібрати Фільтр, Скористайтеся фільтрами. Введіть: Schneider B+W і Ви побачите всі необхідні Фільтри Schneider B+W. У нас ви швидко підберете потрібні фототовари. За якість товарів можна не хвилюватися. Всі фототовари, представлені у нас, виробляють відомі компанії, наприклад Canon. Виникли при покупці Schneider B+W 52mm ND 64X Запитайте наших професійних менеджерів. Посилку отримаєте Кам'янець-Подільському максимально швидко.

Назва товару
Schneider B+W ND 64X
Тип фільтра
Нейтрально сірий
Розмір
52 мм
Виробник
Німеччина