Schneider B+W 52mm ND 64X

Код товару: 13923
Фото: Schneider B+W 52mm ND 64X

У наявності

Ціна: 2 400 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 
B+W F-Pro ND 106 (ND 1.8 - 64X) – нейтрально-сірий світлофільтр з коефіцієнтом фільтрації 64Х, який забезпечує зменшення експозиції на 6 ступенів (6 поділів діафрагми). Це один з найбільш поширених та необхідних фільтрів для кожного фотографа. Щільність ND 1.8 затемнює весь кадр, що дозволяє фотографувати з більш широкою діафрагмою або довшою витримкою, ніж потрібно у звичайних умовах.
Нейтрально-сірі фільтри підходять для зйомки об'єктів, що рухаються, наприклад, текучої води, для отримання ефекту динаміки в сюжеті кадру. 
ND фільтри дозволяють встановити найменше значення діафрагми для отримання меншої глибини різкості, не змінюючи інших налаштувань експозиції. Ця особливість дозволяє застосовувати ND фільтри B+W при зйомці портретів або при предметній зйомці для отримання художнього ефекту й у випадках, коли потрібно візуально відокремити об'єкт зйомки від фону, який у цих умовах стає розмитим.
Пластиковий кейс для зберігання та транспортування. Зроблено в Німеччині.
 
   
 
Застосовується для:
- зйомки на максимально відкритій діафрагмі (мінімальна глибина різкості);
- експериментів з різкістю та відсутністю різкості;
- розмивання заднього або переднього плану;
- для більш детального опрацювання хмар;
- змащеного зображення рухомих об'єктів на великих витримках й інших динамічних ефектів, задуманих фотографом;
- зменшення світлочутливості матриці та зменшення освітленості об'єкта;
- зйомки на "стандартних" витримках та діафрагмах, якщо світлочутливість плівки або матриці занадто велика для яскравості, що переважає в полі кадру.
 
Просвітлення: E
Діаметри: 52
Матеріал: скло Шотта
Щільність: 1.8
Коефіцієнт фільтрації: 64Х
Матеріал оправи: латунь
 
 

Schneider B+W 52mm ND 64X - у великому інтернет-магазині abcphoto. Якщо терміново потрібно підібрати Фільтри та інші елементи фототехніки Не виходячи з квартири, зайдіть до нас в онлайн магазин abcphoto.com.ua. Виберіть із запропонованих варіантів Фільтр вигідно? Щоб легко підібрати Фільтр, за допомогою наших фільтрів. Введіть: Schneider B+W і Вам будуть запропоновані різні Фільтри Schneider B+W. У нас ви зможете швидко вибрати потрібну фототехніку. Можна не турбуватися про якість товарів. Вироби, які можна придбати у нас, випускають відомі фірми, наприклад Schneider B+W. Якщо виникли при купівлі Schneider B+W 52mm ND 64X Запитайте наших менеджерів. Замовлення заберіть у Чернігові у мінімальні терміни.

Просвітлення: E
Діаметри: 52
Матеріал: скло Шотта
Щільність: 1.8
Коефіцієнт фільтрації: 64Х
Матеріал оправи: латунь