Schneider B+W 55mm Circular - Pol

Код товару: 13837
Фото: Schneider B+W 55mm Circular - Pol

У наявності

Ціна: 2 935 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Поляризаційні фільтри B+W надають Вам можливість контролю над тим, скільки відбитого світла потрапить у Ваш об'єктив при вугіллі зйомки від 40 до 70 градусів від поверхні, що відбиває, до поляризаційного фільтра. Таким чином, Ви можете зменшувати, повністю усувати відблиски або навпаки посилювати поляризоване світло, обертаючи кільце поляризації на фільтрі. Цей ефект особливо помітний під час зйомки скляного посуду, рибок або дна під невеликим шаром води при яскравому сонячному освітленні, текстів або картин під склом або глянцевим захисним шаром лаку.
 
Сучасні високоефективні фільтри з циркулярною (круговою) поляризацією для всіх типів камер дозволяють використовувати камери та об'єктиви з автофокусом, E-TTL та D-TTL вимірами. Циркулярна (кругова) поляризація має той же пікторіальний ефект як і лінійна поляризація, але дозволяє використовувати сучасні автофокусні об'єктиви з передньою лінзою, що обертається і нерухомою.
 
Поляризаційні фільтри B+W дозволяють зменшити відблиски на поверхнях, що відбивають, таких як скло, пластикові та лаковані поверхні, і збільшити насиченість кольору. (Поляризаційні фільтри не усувають відблиски з металевих поверхонь).
 

Schneider B+W 55mm Circular - Pol - в інет-маркеті abcphoto.com.ua. Якщо потрібно замовити Фільтри або інші фототовари не покидаючи квартири, зайдіть до нас в інтернет магазин abcphoto.com.ua. З асортименту підберіть Фільтр за прийнятною ціною? Щоб не витрачати час на вибір Фільтр, скористайтеся зручною системою. Введіть: Schneider B+W і перед вами будуть Фільтри Schneider B+W. У нас найпростіша система підбору фототехніки. Можна не хвилюватися про якість товарів. Вся фототехніка з нашого каталогу створені відомими виробниками, наприклад Heliopan. З'явилися під час замовлення Schneider B+W 55mm Circular - Pol Запитайте нашого кваліфікованого персоналу. Замовлений товар можна отримати Полтаві у стислі строки.

Назва товару
Schneider B+W Circular - Pol
Виробник
Б. В. Шнайдер
Тип фільтра
Поляризаційний
Розмір
55 мм