Schneider B+W 58mm Circular - Pol

Код товару: 13838
Фото: Schneider B+W 58mm Circular - Pol

У наявності

Ціна: 2 935 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Поляризаційні фільтри B+W надають Вам можливість контролю над тим, скільки відбитого світла потрапить у Ваш об'єктив при вугіллі зйомки від 40 до 70 градусів від поверхні, що відбиває, до поляризаційного фільтра. Таким чином, Ви можете зменшувати, повністю усувати відблиски або навпаки посилювати поляризоване світло, обертаючи кільце поляризації на фільтрі. Цей ефект особливо помітний під час зйомки скляного посуду, рибок або дна під невеликим шаром води при яскравому сонячному освітленні, текстів або картин під склом або глянцевим захисним шаром лаку.
 
Сучасні високоефективні фільтри з циркулярною (круговою) поляризацією для всіх типів камер дозволяють використовувати камери та об'єктиви з автофокусом, E-TTL та D-TTL вимірами. Циркулярна (кругова) поляризація має той же пікторіальний ефект як і лінійна поляризація, але дозволяє використовувати сучасні автофокусні об'єктиви з передньою лінзою, що обертається і нерухомою.
 
Поляризаційні фільтри B+W дозволяють зменшити відблиски на поверхнях, що відбивають, таких як скло, пластикові та лаковані поверхні, і збільшити насиченість кольору. (Поляризаційні фільтри не усувають відблиски з металевих поверхонь).

Schneider B+W 58mm Circular - Pol - у віртуальному магазині abcphoto. Якщо терміново потрібно підібрати Фільтри фотоаксесуари Не виходячи з дому, зайдіть до нас в електронний маркет abcphoto.com.ua. Виберіть із асортименту Фільтр З вигодами для себе? Щоб правильно підібрати Фільтр, Скористайтеся нашою навігацією. Введіть: Schneider B+W і перед вами будуть усі Фільтри Schneider B+W. У нас найпростіша система підбору фототехніки. За якість запчастин можна не переживати. Всі фотоаксессуари, які можна замовити у нас, випускають відомі виробники, наприклад Hoya. Якщо виникли під час вибору Schneider B+W 58mm Circular - Pol Запитайте наших професійних менеджерів. Надсилання проводиться в Кам'янець-Подільському в потрібні терміни.

Назва товару
Schneider B+W Circular - Pol
Виробник
Б. В. Шнайдер
Тип фільтра
Поляризаційний
Розмір
58 мм