Schneider B+W 52mm Clear MRC nano XSP Pro Digital

Код товару: К000000704
Фото: Schneider B+W 52mm Clear MRC nano XSP Pro Digital

У наявності

Ціна: 1 619 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Нова серія професійних захисних фільтрів із прозорого скла CLEAR 007 Neutral Protect, спеціальна розробка Schneider для ширококутних Zoom об'єктивів, у надтонкій оправі (ідентична за призначенням фільтрам Slim). Надзвичайно тонкий дизайн кільця запобігає віньєтуванню навіть ширококутних об'єктивів до кута 105 градусів - 17 мм. Крім того, попереду фільтра є різьблення для додаткових аксесуарів, таких як лінзи, кришки, бленди. чого раніше, у виконанні Slim був. Всі XS-PRO Digital оправки виготовляються з латуні з чорним матуванням, для запобігання відбиткам.
 
Унікальне покриття Multi Resistant Coated, розроблене Schneider Kreuznach, постачається у стандартній комплектації цифрових фільтрів B+W XS-Pro. Воно забезпечує відсутність, яскраві кольори та високу контрастність. Тільки Schneider лінзи та фільтри B+W захищаються цим надзвичайно стійким багатошаровим просвітленням – по вісім шарів з кожного боку. Через своє дуже низького залишкового відображення, MRC запобігає подвійним зображенням, які можуть бути викликані поверненням відбиття від датчиків.
 

Schneider B+W 52mm Clear MRC nano XSP Pro Digital - у перевіреному інтернет-магазині АВС Фото. Якщо потрібно замовити Фільтри А також інші фотоаксесуари не встаючи з дивана, зайдіть у наш онлайн-супермаркет АВС Фото. Вам слід розглянути варіанти та вибрати Фільтр З вигодами для себе? Щоб вам простіше було підібрати Фільтр, за допомогою наших фільтрів. Введіть: Schneider B+W І Ви побачите перелік з Фільтри Schneider B+W. У нас найпростіша і найзручніша система підбору фотоакссесуарів. Можна не думати про якість товарів. Всі фотоаксесуари з нашого каталогу розроблені лідируючими компаніями, наприклад Kenko. Виникли при покупці Schneider B+W 52mm Clear MRC nano XSP Pro Digital Запитайте нашого менеджера. Відправляємо продукцію в Івано-Франківську найшвидше.