Schneider B+W 72mm Clear MRC nano XSP Pro Digital

Код товару: К000000709
Фото: Schneider B+W 72mm Clear MRC nano XSP Pro Digital

У наявності

Ціна: 3 065 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Нова серія професійних захисних фільтрів із прозорого скла CLEAR 007 Neutral Protect, спеціальна розробка Schneider для ширококутних Zoom об'єктивів, у надтонкій оправі (ідентична за призначенням фільтрам Slim). Надзвичайно тонкий дизайн кільця запобігає віньєтуванню навіть ширококутних об'єктивів до кута 105 градусів - 17 мм. Крім того, попереду фільтра є різьблення для додаткових аксесуарів, таких як лінзи, кришки, бленди. чого раніше, у виконанні Slim був. Всі XS-PRO Digital оправки виготовляються з латуні з чорним матуванням, для запобігання відбиткам.
 
Унікальне покриття Multi Resistant Coated, розроблене Schneider Kreuznach, постачається у стандартній комплектації цифрових фільтрів B+W XS-Pro. Воно забезпечує відсутність, яскраві кольори та високу контрастність. Тільки Schneider лінзи та фільтри B+W захищаються цим надзвичайно стійким багатошаровим просвітленням – по вісім шарів з кожного боку. Через своє дуже низького залишкового відображення, MRC запобігає подвійним зображенням, які можуть бути викликані поверненням відбиття від датчиків.

Schneider B+W 72mm Clear MRC nano XSP Pro Digital - на кращому сайті АВС Фото. Якщо терміново необхідно знайти Фільтри або інші елементи фотототехніки Не виходячи з дому, зайдіть до нас в електронний маркет АВС Фото. Вам слід розглянути варіанти та вибрати Фільтр за прийнятною ціною? Щоб швидко підібрати Фільтр, за допомогою нашої системи навігації. Введіть: Schneider B+W і перед вами будуть Фільтри Schneider B+W. Як бачите, процедура підбору максимально спрощена. Можна не хвилюватися про якість товарів. Всі фотоаксесуари з нашого каталогу випускають відомі виробники, наприклад Nikon. З'явилися при покупці Schneider B+W 72mm Clear MRC nano XSP Pro Digital Запитайте безкоштовно нашим фахівцям. Фототехніку отримаєте Олександрії своєчасно.