Godox октагон 80см/31.5in

Код товару: С000006275
Фото: Godox октагон 80см/31.5in

Очікується

Ціна: 2 174 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Зонт-софтбокс Godox  – ідеальне рішення для створення м’якої моделі освітлення або предмета на виїзній зйомці, з використанням камерних вспишек.

 

Godox октагон 80см/31.5in - у великому інтернет-магазині АВС Фото. Якщо терміново потрібно підібрати Софтбокси А також інші елементи фототехніки не встаючи з крісла, зайдіть до нас у онлайн-маркет АВС Фото. З асортименту підберіть Софтбокс за доступною ціною. Щоб вам простіше було підібрати Софтбокс, за допомогою навігації. Введіть: Godox і Ви побачите доступні для замовлення Софтбокси Godox. Як бачите, все досить просто. Можна не сумніватися як товар. Всі фототовари з каталогу створені перевіреними компаніями, наприклад Godox. З'явилися при виборі Godox октагон 80см/31.5in Питання можна задати нашим фахівцям. Товари заберіть в Білій Церкві найшвидше.

Розмір 80см підходить для знімків поясних і ростових портретів, а також може бути використаний для предметних знімків. Внутрішня поверхня софтбокса покрита металізованим м срібним слоем, збираючим і направляючим світло. Дві спиці виконані із пластику, чаша зонта-октагона – із термостійкого нейлона.