Godox октагон 80см/31.5in

Код товару: С000006275
Фото: Godox октагон 80см/31.5in

Очікується

Ціна: 2 065 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Зонт-софтбокс Godox  – ідеальне рішення для створення м’якої моделі освітлення або предмета на виїзній зйомці, з використанням камерних вспишек.

 

Godox октагон 80см/31.5in - в онлайн-супермаркеті abcphoto. Якщо потрібно придбати Софтбокси або інші фототовари не виходячи з дому, зверніться до нас електронний маркет АВС Фото. Виберіть із каталогу Софтбокс за вигідною ціною? Щоб простіше було підібрати Софтбокс, за допомогою зручної навігації. Введіть: Godox і перед вами відкриються всі необхідні для вас Софтбокси Godox. У нас вибір фототехніки не триватиме багато часу. Можна не хвилюватися про якість товарів. Товари, які можна замовити у нас, розроблені лідируючими компаніями, наприклад Power Plant. Якщо з'явилися при купівлі Godox октагон 80см/31.5in Запитайте наших кваліфікованих фахівців. Посилання прийде в Чернівцях максимально швидко.

Розмір 80см підходить для знімків поясних і ростових портретів, а також може бути використаний для предметних знімків. Внутрішня поверхня софтбокса покрита металізованим м срібним слоем, збираючим і направляючим світло. Дві спиці виконані із пластику, чаша зонта-октагона – із термостійкого нейлона.