Arsenal 70 х 100 см

Код товару: С000008220
Фото: Arsenal 70 х 100 см

У наявності

Ціна: 1 485 1 400 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Софтбокси Arsenal – ідеальне рішення для створення м'якого освітлення моделі чи предмета зйомки. Розмір 70x100 см застосовується для зйомки поясних і ростових та групових портретів, а також може бути використаний для предметної зйомки.
Внутрішня поверхня софтбоксу покрита металізованим сріблястим шаром, що збирає та направляє світло. Софтбокс має два розсіювачі, тому пом'якшення відбувається у два етапи. При необхідності отримати більш жорстке світло, один із розсіювачів можна прибрати.
Спиці та байонет виконані з металу, а чаша софтбоксу – з термостійкого нейлону, завдяки чому він може бути використаний із студійним світлом великої потужності.

 

Комплектація:
Байонетний адаптер Arsenal/Bowens – 1 шт.
Спиці каркасу – 4 шт.
Чаша рефлектора – 1 шт.
Внутрішній дифузор – 1 шт.
Зовнішній дифузор – 1 шт.
Сумка для перенесення – 1 шт.

Arsenal 70 х 100 см - в каталозі АВС Фото. Якщо потрібно замовити Софтбокси А також інші фототовари Не покидаючи вдома, зайдіть до нас в віртуальний магазин АВС Фото. Виберіть із запропонованих варіантів Софтбокс за економною ціною? Щоб не витрачати час на вибір Софтбокс, за допомогою зручної навігації. Введіть: Arsenal і Ви побачите список з Софтбокси Arsenal. Як бачите, вибір максимально спрощений. В якості товарів сумнівів бути не може Товари, які можна купити у нас, створені відомими фірмами, наприклад Godox. З'явилися при покупці Arsenal 70 х 100 см Запитайте нашого менеджера. Замовлення заберіть у Броварах своєчасно.