Arsenal 70 х 100 см

Код товару: С000008220
Фото: Arsenal 70 х 100 см

У наявності

Ціна: 2 040 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Софтбокси Arsenal – ідеальне рішення для створення м'якого освітлення моделі чи предмета зйомки. Розмір 70x100 см застосовується для зйомки поясних і ростових та групових портретів, а також може бути використаний для предметної зйомки.
Внутрішня поверхня софтбоксу покрита металізованим сріблястим шаром, що збирає та направляє світло. Софтбокс має два розсіювачі, тому пом'якшення відбувається у два етапи. При необхідності отримати більш жорстке світло, один із розсіювачів можна прибрати.
Спиці та байонет виконані з металу, а чаша софтбоксу – з термостійкого нейлону, завдяки чому він може бути використаний із студійним світлом великої потужності.

 

Комплектація:
Байонетний адаптер Arsenal/Bowens – 1 шт.
Спиці каркасу – 4 шт.
Чаша рефлектора – 1 шт.
Внутрішній дифузор – 1 шт.
Зовнішній дифузор – 1 шт.
Сумка для перенесення – 1 шт.

Arsenal 70 х 100 см - в онлайн-каталозі abcphoto. Якщо потрібно купити Софтбокси або інші аксесуари не покидаючи вдома, відвідайте наш віртуальний маркет АВС Фото. Розгляньте асортимент та виберіть Софтбокс вигідно? Щоб швидко підібрати Софтбокс, скористайтеся системою фільтрів. Введіть: Arsenal і перед вами будуть Софтбокси Arsenal. У нас вибір фототехніки не триватиме багато часу. За якість деталей можна не хвилюватися. Вся фототехніка, яку можна купити у нас, розроблені відомими компаніями, наприклад Puluz. З'явилися при покупці Arsenal 70 х 100 см Питання можна задати нашим фахівцям. Відправляємо продукцію в Ужгород без затримок.