Godox AD-S60S Softbox 60см для AD300Pro/AD400Pro

Код товару: С000010730
Фото: Godox AD-S60S Softbox 60см для AD300Pro/AD400Pro

Нема в наявності

Ціна: 3 387 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

  
 
Разработанный для вспышек с креплением Godox, таких как AD300Pro, AD400Pro, и светодиодных фонарей, таких как ML60, этот софтбокс AD-S60S для AD300Pro отлично подходит для универсального использования, но особенно для портретной съемки, его восьмиугольная форма создает мягкое освещение и отражает естественный блик в глазах. Софтбокс поставляется с сотой, которая устраняет рассеивание света и обеспечивает направленное очвещение, что облегчает работу по контролю светового потока.
 
 
Софтбокс поставляется в удобном кейсе, облегчающем транспортировку и хранение. Имеет стандартный байонет-держатель Godox Mount, который легко и быстро крепится к прибору.
   
 Софтбокс AD-S60S оснащен механизмом быстрого раскладывания, зонтичного типа, который упрощает сборку и разборку.
 

Godox AD-S60S Softbox 60см для AD300Pro/AD400Pro - в онлайн-магазині abcphoto.com.ua. Якщо потрібно купити Софтбокси та інші елементи фототехніки Не виходячи з квартири, зайдіть до нас в віртуальний маркет АВС Фото. Виберіть із запропонованих варіантів Софтбокс за прийнятною ціною? Щоб точно підібрати Софтбокс, за допомогою навігації. Введіть: Godox і перед вами з'явиться Софтбокси Godox. У нас вибрати фототовари найпростіше. За якість товарів можна не турбуватися. Всі фотототовари, які є у нас, випускають відомі виробники, наприклад Power Plant. З'явилися при покупці Godox AD-S60S Softbox 60см для AD300Pro/AD400Pro Запитайте нашого кваліфікованого персоналу. Транспортуємо продукцію в Дніпропетровське своєчасно.

Вид: быстро складывающийся;
Механизм: зонтичный;
Тип: октобокс;
Рассеиватель: белый;
Сота: есть;
Байонет: Godox (только для серий вспышек AD300PRO; AD400PRO);
Размер: 60см.