Godox SB-GUE120 зонтичний з стільниками 120cm

Код товару: С000010861
Фото: Godox SB-GUE120 зонтичний з стільниками 120cm

У наявності

Ціна: 3 254 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

   

Парасольковий каркас софтбоксів сімейства Godox Umbrella Softbox, із вбудованим кріпленням Bowens, забезпечує високу швидкість та зручність складання/розкладання, завдяки чому вони ідеально підходять для виїзних зйомок зі студійними спалахами. Тон шкіри портретованої людини у світлі цих софтбоксів виглядає природнішим, а дефекти шкіри стають менш помітними.
Софтбокси мають сріблясту внутрішню поверхню, оснащені двома тканинними дифузорами - внутрішнім і зовнішнім. У комплект входить стільникові грати, які дозволяють скоротити кут розсіювання світла і зробити світловий потік більш спрямованим і контрольованим. У стандартне постачання також входить кріплення для байонета Bowens і щільний чохол для зберігання складеного софіту.

Комплект поставки

  • Софтбокс.
  • Парасольковий каркас із вбудованим кріпленням Bowens.
  • Тканинні дифузори - внутрішній та зовнішній.
  • Стільникові грати.
  • Міцний чохол для зберігання та транспортування.

 

Godox SB-GUE120 зонтичний з стільниками 120cm - в онлайн-маркеті АВС Фото. Якщо потрібно вибрати Софтбокси та інші елементи фототехніки не піднімайтеся з дивана, відвідайте наш інтернет магазин abcphoto.com.ua. Розгляньте каталог та виберіть Софтбокс за низькою ціною? Щоб легко було підібрати Софтбокс, скористайтеся системою фільтрів. Введіть: Godox І Ви побачите перелік з Софтбокси Godox. У нас вибрати фототовари найпростіше. За якість товарів можна не переживати. Вироби, які можна придбати у нас, створені відомими виробниками, наприклад Rime Lite. З'явилися при виборі Godox SB-GUE120 зонтичний з стільниками 120cm Запитайте наших кваліфікованих фахівців. Відправляємо продукцію в Тернополі найшвидше.

Країна-виробник товару.
Об'ємна вага упаковки – 12.9 кг.
Габарити упаковки - 90×25×23 см
Виробник - Godox
Тип - Софтбокс
Форма софтбоксу - Октагональний