Schneider B+W 67mm Infrared - Red 092

Код товару: С000010743
Фото: Schneider B+W 67mm Infrared - Red 092

У наявності

Ціна: 4 381 4 345 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

B+W F-Pro 092 Infrared-Red

Інфрачервоний світлофільтр B+W F-Pro 092 Infrared-Red (майже чорний, пурпурно-червоний) – використовується для зйомки чорно-білої фотографії в інфрачервоному світлі. Робить зображення в інфрачервоному світлі з деякою часткою червоного кольору для кращого використання низькочутливих інфрачервоних плівок. Використовується з цифровими і плівковими камерами.

Для інфрачервоної фотографії існують спеціальні фільтри з різним спектром пропускання. Справа в тому, що діапазон інфрачервоного спектра великий, а нас цікавить тільки певна ділянка, плюс якщо до інфрачервоного спектру підмішати видимий спектр, то він інколи буде цікавіше, ніж просто інфрачервоний спектр.

ІЧ-фотографії оптимізуються в програмі обробки зображень: можна перетворити кольорове зображення на чорно-біле або «пограти» окремими кольоровими каналами, максимально залишивши червоний канал.

Має зовнішнє різьблення для додаткових аксесуарів. Пластиковий кейс для зберігання та транспортування. Вироблено в Німеччині.

Покриття: E
Діаметри: 67
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь 
 
 
 

Schneider B+W 67mm Infrared - Red 092 - у великому інтернет-магазині АВС Фото. Якщо терміново потрібно купити Фільтри А також інші фототовари не встаючи з дивана, зайдіть у наш інтернет магазин abcphoto. Виберіть із асортименту Фільтр на кращих умовах. Щоб не витрачати час на підбір Фільтр, за допомогою нашої системи навігації. Введіть: Schneider B+W і Вам будуть показані всі Фільтри Schneider B+W. У нас підібрати фототехніку найпростіше. Ніяких сумнівів як товари. Всі фототовари, які можна купити у нас, створені перевіреними компаніями, наприклад Schneider B+W. Якщо з'явилися при підборі Schneider B+W 67mm Infrared - Red 092 Запитайте наших фахівців у режимі онлайн. Відправляємо продукцію в Каменському без затримок.

Покриття: E
Діаметри: 67
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь