Schneider B+W 67mm Infrared - Red 092

Код товару: С000010743
Фото: Schneider B+W 67mm Infrared - Red 092

У наявності

Ціна: 4 381 3 893 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Мультипросвітлене світлофільтр використовується для зйомки чорно-білої фотографії в інфрачервоному світлі.
B+W 092  (майже чорний, пурпурно-червоний тільки на просвіт від джерел світла) дає зображення в інфрачервоному світлі з деякою часткою червоного для кращого використання інфрачервоних плівок, що слабо чутливі.
 
Весь цикл виробництва світлофільтрів  B+W Schneider , включаючи варіння скла, здійснюється на заводі Schneider Optische Werke у м. Bad Kreuznach. Німеччина.

Schneider B+W 67mm Infrared - Red 092 - в інет-магазині АВС Фото. Якщо потрібно купити Фільтри або інші аксесуари не покидаючи квартири, зайдіть до нас в онлайн магазин АВС Фото. З асортименту підберіть Фільтр з хорошими знижками. Щоб не витрачати час на вибір Фільтр, скористайтеся зручною системою фільтрів. Введіть: Schneider B+W І Ви побачите перелік з Фільтри Schneider B+W. У нас ви швидко підберете потрібні фототовари. За якість товарів можна не переживати. Всі фотоаксессуари, які можна придбати у нас, створені відомими фірмами, наприклад Carl Zeiss. З'явилися при покупці Schneider B+W 67mm Infrared - Red 092 Запитайте нашого кваліфікованого персоналу. Фототовари можна отримати в Луцьку у мінімальні терміни.

Назва товару
Schneider B+W Infrared - Red 092
Виробник
BW Schneider
Тип фільтра
Інфрачервоний
Розмір
67 мм