Schneider B+W 67mm Infrared - Red 092

Код товару: С000010743
Фото: Schneider B+W 67mm Infrared - Red 092

У наявності

Ціна: 4 381 4 096 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

B+W F-Pro 092 Infrared-Red

Інфрачервоний світлофільтр B+W F-Pro 092 Infrared-Red (майже чорний, пурпурно-червоний) – використовується для зйомки чорно-білої фотографії в інфрачервоному світлі. Робить зображення в інфрачервоному світлі з деякою часткою червоного кольору для кращого використання низькочутливих інфрачервоних плівок. Використовується з цифровими і плівковими камерами.

Для інфрачервоної фотографії існують спеціальні фільтри з різним спектром пропускання. Справа в тому, що діапазон інфрачервоного спектра великий, а нас цікавить тільки певна ділянка, плюс якщо до інфрачервоного спектру підмішати видимий спектр, то він інколи буде цікавіше, ніж просто інфрачервоний спектр.

ІЧ-фотографії оптимізуються в програмі обробки зображень: можна перетворити кольорове зображення на чорно-біле або «пограти» окремими кольоровими каналами, максимально залишивши червоний канал.

Має зовнішнє різьблення для додаткових аксесуарів. Пластиковий кейс для зберігання та транспортування. Вироблено в Німеччині.

Покриття: E
Діаметри: 67
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь 
 
 
 

Schneider B+W 67mm Infrared - Red 092 - в онлайн-магазині abcphoto. Якщо потрібно замовити Фільтри або інші фотоаксесуари не покидаючи вдома, відвідайте наш онлайн-маркет АВС Фото. Вам потрібно розглянути пропозиції та вибрати Фільтр за економною ціною? Щоб правильно вибрати Фільтр, за допомогою фільтрів. Введіть: Schneider B+W і перед вами з'явиться Фільтри Schneider B+W. Як бачите, все досить просто. Можна не сумніватися як товар. Всі фототовари з каталогу розроблені лідируючими компаніями, наприклад Nikon. З'явилися під час підбору Schneider B+W 67mm Infrared - Red 092 Запитайте наших кваліфікованих фахівців. Надсилання проводиться в Кропивницькому у мінімальні терміни.

Покриття: E
Діаметри: 67
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь