Schneider B+W 67mm UV-FILTER MRC nano MASTER (1101506) світлофільтр ультрафіолетовий

Код товару: С000011657
Фото: Schneider B+W 67mm UV-FILTER MRC nano MASTER (1101506) світлофільтр ультрафіолетовий

У наявності

Ціна: 2 990 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 
Світлофільтр ультрафіолетовий B+W UV-FILTER MRC nano MASTER з мультипросвітленням та додатковим захисним нано покриттям.
 
Блокує небажаний ультрафіолетовий компонент денного світла, що призводить до погіршення зображення, втрати контрасту, насиченості та спотворення кольору. Абсолютно прозорий та нейтральний за кольором, цей фільтр може завжди залишатися на об'єктиві для захисту дорогої передньої лінзи від пошкоджень та забруднень.
 
Особливо рекомендується до використання на яскравому сонці, у гірській місцевості, морському узбережжі тощо. Забезпечує більш насичені кольорові та контрастні знімки.
 
2022 рік. Нові фільтри BASIC та MASTER.
Понад сімдесят років німецька компанія Schneider Kreuznach випускає світлофільтри B+W, якості яких довіряють професійні фотографи у всьому світі. Модельний ряд був досить широкий як за типами фільтрів, так і за ціновою політикою.
 
Сильне падіння попиту на недорогі аматорські камери та об'єктиви, і розширення асортименту професійних системних камер із сенсорами надвисокої роздільної здатності, відповідно виробництво більш якісної оптики, дали привід компанії переглянути та оптимізувати свій модельний ряд. А саме виключити з нього світлофільтри для бюджетного сегменту, сконцентрувавшись на розробці та виробництві продуктів класу Hi-End – це серії BASIC та MASTER.
 
 
 
Світлофільтри BASIC та MASTER - загальні характеристики та відмінності:
 
BASIC
- Оптичне скло SCHOTT (група компаній ZEISS).
- нова вдосконалена латунна оправа з рифленою насічкою для зручнішої та швидкої зміни фільтра.
- до складу металу доданий компонент, що дозволяє більш плавно і гладко обертатися фільтру, мінімізуючи ефект залипання.
- Поліпшена формула покриття MRC для більш контрастних знімків.
- фільтри виготовляються виключно у Німеччині. MADE IN GERMANY.
 
 
MASTER
- Оптичне скло SCHOTT (група компаній ZEISS).
- нова вдосконалена тонка латунна оправа з рифленою насічкою для зручнішої та швидкої зміни фільтра.
- до складу металу доданий компонент, що дозволяє більш плавно і гладко обертатися фільтру, мінімізуючи ефект залипання.
- Поліпшена формула покриття MRC nano для більш контрастних знімків.
- фільтри виготовляються виключно у Німеччині. MADE IN GERMANY.
 
 
 
Скло світлофільтрів серії MASTER запресоване у більш тонку латунну оправу, ніж у фільтрів серії BASIC, що дозволяє використовувати їх з понад ширококутними об'єктивами на повній матриці, без ризику віньєтування.
 
Просвітлююче та захисне покриття MRC nano у фільтрах MASTER містить додатковий nano шар, більш стійкий до всіляких механічних пошкоджень, а також здатних ефективніше самоочищатися. Волога, конденсуючись або потрапляючи на такий шар, трансформується практично в круглі сферичні елементи та сама скочується з поверхні. Такий ефект ще називають «ефектом лотоса».
 
Саме ці експлуатаційні відмінності серії MASTER кращі для фотографів, які багато подорожують і знімають на відкритому повітрі, на морському узбережжі, в джунглях або просто в дощову погоду.
 
Примітно, що компанія Schneider Kreuznach приділяє особливу увагу охороні навколишнього середовища і насправді демонструє свою відданість сучасним екологічним трендам. Всі нові фільтри серії BASIC та MASTER упаковуються в бавовняні ганчіркові чохли та коробки з переробленого картону.
 
 
 
 

Schneider B+W 67mm UV-FILTER MRC nano MASTER (1101506) світлофільтр ультрафіолетовий - на сайті магазину abcphoto. Якщо потрібно купити Фільтри або інші фототовари не встаючи з дивана, зайдіть у наш віртуальний маркет abcphoto.com.ua. З асортименту підберіть Фільтр за ринковими розцінками? Щоб легко підібрати Фільтр, за допомогою зручної навігації. Введіть: Schneider B+W і перед вами будуть усі Фільтри Schneider B+W. Як бачите, вибір максимально спрощений. Як товари ніяких сумнівів бути не може. Вся фототехніка, яку можна замовити у нас, виробляють відомі компанії, наприклад Nikon. Виникли при покупці Schneider B+W 67mm UV-FILTER MRC nano MASTER (1101506) світлофільтр ультрафіолетовий Питання можна прояснити у наших фахівців. Транспортуємо продукцію в Ужгород у стислі строки.

Діаметр різьблення 67 мм
Кратність
Ослаблення експозиції
ні
Просвітлення
MRC - покращене двостороннє мультипросвітлення з надзвичайно низьким коефіцієнтом відбиття та антивандальним покриттям для захисту від усіляких пошкоджень та забруднень.
Матеріал оправи
латунь, тонка із зовнішнім різьбленням.
Особливості
Світлофільтр виготовлений з високоякісного оптичного скла SCHOTT з високим ступенем пропускання видимого світла і має захисний шар, що виключає появу подряпин, а також водовідштовхувальним покриттям. MADE IN GERMANY.
Додаткові можливості
Завдяки мультипросвітленню з обох боків, фільтр ефективно усуває паразитне відображення від матриці цифрового фотоапарата.