Schneider B+W 52mm XS-Pro HTС Kasemann Circular-Pol MRC nanol

Код товару: С000012290
Фото: Schneider B+W 52mm XS-Pro HTС Kasemann Circular-Pol MRC nanol

У наявності

Ціна: 4 680 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

B+W XS-Pro HTC Käsemann Circular-Pol MRC nano

B+W XS-Pro HTC Käsemann Circular-Pol MRC nano – професійний поляризаційний світлофільтр. Зменшує відображення та відблиски, відфільтровуючи світло, яке стало поляризованим через відбиття від неметалічних поверхонь, покращує контраст кольору та кольоронасиченість. 

Поляризаційний фільтр B+W XS-Pro HTC Circular-Pol Käsemann MRC nano фільтрує спрямовано-поляризоване світло перпендикулярно відбитому світлу, що призводить до помітного зменшення відблисків і збільшення насиченості неба та листя. Ступінь поляризації залежить від кута сонця щодо горизонту. Найкращі умови поляризації при використанні під кутом 90° до сонця. Поляризація води, як і неба залежить від кута сонця. Під час зйомки води з поляризаційним фільтром стають видні об'єкти під водою.

Круглі поляризаційні фільтри Käsemann мають спеціальний поляризаційний шар, який закріплений між плоскопаралельним оптичним склом. Це забезпечує пропущення світла до 99,5%.

Особливість преміальної серії XS-Pro – нове, що не має аналогів у світі, мультипросвітлення MRC-nano та ультратонкий дизайн із зовнішнім різьбленням. Кількість мультипросвітлених шарів MRC-nano – по 8 шарів з кожного боку. Це забезпечує додатковий захист фільтра та допомагає йому залишатися чистим довше, ніж фільтр без покриття, через те, що краплі води скочуються з фільтра подібно до крапель ртуті (гідрофобне покриття).

На сьогодні у секторі поляризаційних фільтрів їм немає аналогів у світі.

Коефіцієнт фільтрації від 2 до 2.8X знижує експозицію на 1-1.5 ступені.

Пластиковий бокс для зберігання та транспортування. Якість захищена голограмою та QR кодом на бічній частині коробки. Зроблено у Німеччині.

Коефіцієнт фільтрації: 2-2,8Х
Покриття: MRC nano
Діаметри: 52
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь

 

Schneider B+W 52mm XS-Pro HTС Kasemann Circular-Pol MRC nanol - на надійному сайті АВС Фото. Якщо потрібно купити Фільтри фотоаксесуари не виходячи з дому, зверніться до нашого електронний маркет abcphoto.com.ua. Виберіть із асортименту Фільтр за прийнятною ціною? Щоб легко підібрати Фільтр, за допомогою нашої системи фільтрів. Введіть: Schneider B+W і перед вами будуть Фільтри Schneider B+W. У нас проста система підбору фотоакссесуарів. Можна не сумніватися як товар. Всі фототовари, які можна купити у нас, випускають відомі фірми, наприклад Hoya. Якщо з'явилися при виборі Schneider B+W 52mm XS-Pro HTС Kasemann Circular-Pol MRC nanol Питання можна поставити нашому фахівцю. Фототовари можна отримати в Нікополі найшвидше.

Коефіцієнт фільтрації: 2-2,8Х
Покриття: MRC nano
Діаметри: 52
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь