Falcon SBQ-40180HC

Код товару: 09571
Фото: Falcon SBQ-40180HC

У наявності

Ціна: 5 900 грн

Гарантія

12 місяців від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Софтбокс з сотами Falcon 40x180 має сумісний з Hensel байонет, підходить для всіх спалахів Falcon старшої серії та забезпечує рівномірний спрямований потік малюючого світла.

Використовуємо для студійної зйомки поясних і ростових портретів, а також для створення контрградієнтних композицій.

Софтбокс закритого виконання, виконаний з термостійкого, стійкого до вигорання матеріалу, здатного підтримувати роботу з джерелом постійного світла потужністю до 1000 Вт.

Falcon SBQ-40180HC - в онлайн-супермаркеті АВС Фото. Якщо потрібно замовити Софтбокси та інші елементи фототехніки не піднімайтеся з дивана, відвідайте наш віртуальний магазин АВС Фото. Розгляньте каталог та виберіть Софтбокс на вигідних умовах. Щоб вам простіше було підібрати Софтбокс, за допомогою нашої системи фільтрів. Введіть: Falcon і Ви побачите список з Софтбокси Falcon. У нас вибрати фототовари найпростіше. Можна не перейматися якістю товарів. Вся фототехніка, яку можна замовити у нас, створені найкращими світовими виробниками, наприклад Arsenal. Якщо з'явилися при підборі Falcon SBQ-40180HC Запитайте фахівців в онлайн-режимі. Замовлений товар можна отримати Броварах максимально швидко.