Schneider B+W 55mm Clear MRC

Код товару: 13777
Фото: Schneider B+W 55mm Clear MRC

У наявності

Ціна: 1 760 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Професійний, суворо захисний фільтр з прозорого скла CLEAR 007 - нейтральний Protect , зроблений з оптично високоякісного скла з високоміцним багатошаровим покриттям, що просвітлює (MRC), він необхідний тільки для захисту передньої лінзи об'єктива.

Мульти захищене просвітлення із двох сторін. Зводить до мінімуму світлорозсіювання, пропускаючи 99,8% світла.

CLEAR 007 випускається тільки у виконанні MRC .

Оправлення з латуні з глибоким матовим чорнінням для запобігання відбиткам.

Весь цикл виробництва світлофільтрів B+W Schneider, включаючи варіння скла, здійснюється на заводі Schneider Optische Werke у м. Bad Kreuznach .

Schneider B+W 55mm Clear MRC - на сайті магазину abcphoto. Якщо терміново потрібно знайти Фільтри А також інші елементи фототехніки не встаючи з крісла, зайдіть до нас у електронний маркет АВС Фото. Розгляньте каталог і підберіть Фільтр З вигодами? Щоб швидко підібрати Фільтр, за допомогою навігації. Введіть: Schneider B+W і Вам будуть запропоновані різні Фільтри Schneider B+W. У нас вибір фотоакссесуарів максимально простий. Можна не турбуватися про якість товарів. Всі фотоаксессуари, які є у нас, створені відомими виробниками, наприклад Canon. З'явилися при виборі Schneider B+W 55mm Clear MRC Питання можна прояснити у наших менеджерів. Доставка проводиться Дніпродзержинське своєчасно.