Schneider B+W 55mm Clear MRC

Код товару: 13777
Фото: Schneider B+W 55mm Clear MRC

У наявності

Ціна: 1 656 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Професійний, суворо захисний фільтр з прозорого скла CLEAR 007 - нейтральний Protect , зроблений з оптично високоякісного скла з високоміцним багатошаровим покриттям, що просвітлює (MRC), він необхідний тільки для захисту передньої лінзи об'єктива.

Мульти захищене просвітлення із двох сторін. Зводить до мінімуму світлорозсіювання, пропускаючи 99,8% світла.

CLEAR 007 випускається тільки у виконанні MRC .

Оправлення з латуні з глибоким матовим чорнінням для запобігання відбиткам.

Весь цикл виробництва світлофільтрів B+W Schneider, включаючи варіння скла, здійснюється на заводі Schneider Optische Werke у м. Bad Kreuznach .

Schneider B+W 55mm Clear MRC - в інет-магазині abcphoto.com.ua. Якщо терміново потрібно замовити Фільтри та інші елементи фототехніки не виходячи з дому, зверніться до нас електронний маркет АВС Фото. Виберіть із каталогу Фільтр за низькою ціною? Щоб правильно підібрати Фільтр, скористайтеся зручною системою фільтрів. Введіть: Schneider B+W і Ви побачите доступні для замовлення Фільтри Schneider B+W. У нас підібрати фототехніку найпростіше. За якість запчастин можна не переживати. Вся фототехніка з нашого каталогу розроблені лідируючими компаніями, наприклад Marumi. З'явилися під час підбору Schneider B+W 55mm Clear MRC Запитайте безкоштовно нашим фахівцям. Замовлення можна забрати в Одесі в необхідні терміни.