Schneider B+W 52mm Clear MRC XSP Pro Digital

Код товару: 13783
Фото: Schneider B+W 52mm Clear MRC XSP Pro Digital

У наявності

Ціна: 1 510 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

B+W XS-Pro 007 Clear MRC - прозорий захисний світлофільтр з коефіцієнтом фільтрації 1Х, який призначений для забезпечення загального захисту вашого об'єктива. Фільтр є нейтральним за кольором та не впливає на загальну якість зображення. Він допомагає зменшити кількість пилу, запобігти виникненню подряпин, попаданню вологи та інших сторонніх елементів, які можуть пошкодити об'єктив. Це один із найбільш поширених та необхідних фільтрів для кожного фотографа.

Рекомендується постійно залишати фільтр на об'єктиві для захисту об'єктива від зовнішніх впливів – пилу, бруду, дощу, снігу.

Особливість преміальної серії XS-Pro - нове мультипросвітлення MRC-nano, що не має аналогів у світі. Кількість мультипросвітлених шарів MRC-nano – по 8 шарів з кожного боку. Це забезпечує відсутність відблисків, яскраві кольори та високу контрастність фільтра. Він залишиться чистим довше, ніж фільтр без покриття, внаслідок того, що краплі води скочуються подібно до крапель ртуті.

Надзвичайно тонкий дизайн кільця запобігає віньєтутуванню навіть ширококутних об'єктивів до кута 105 градусів - 17 мм об'єктив.

Фільтри мають переднє різьблення для додаткового приладдя. Спеціальна обробка поверхні спрощує загвинчування та викручування, запобігає заклиненню фільтра. Всі оправи серії XS-Pro виготовляються з латуні з чорним матуванням, щоб запобігти відблискам.

Якість захищена голограмою та QR кодом на бічній частині коробки. Зроблено в Німеччині.

Пластиковий кейс для зберігання та транспортування.

Покриття: MRC nano

Діаметри: 52

Матеріал: скло Шотта

Матеріал оправи: латунь

Schneider B+W 52mm Clear MRC XSP Pro Digital - на сайті магазину АВС Фото. Якщо потрібно купити Фільтри або інші елементи фотототехніки не виходячи з дому, зверніться до нас електронний магазин АВС Фото. Розгляньте каталог та виберіть Фільтр з хорошими знижками. Щоб швидко підібрати Фільтр, за допомогою зручної навігації. Введіть: Schneider B+W і Ви побачите список з Фільтри Schneider B+W. У нас ви легко знайдете необхідні фототовари. За якість товарів можна не турбуватися. Всі фотототовари, які є у нас, створені перевіреними компаніями, наприклад Marumi. З'явилися під час підбору Schneider B+W 52mm Clear MRC XSP Pro Digital Запитайте безкоштовно нашим фахівцям. Транспортуємо продукцію в Одесі в потрібні терміни.

Покриття: MRC nano

Діаметри: 52

Матеріал: скло Шотта

Матеріал оправи: латунь